אתר הביטוח

איך ניתן לקבל את כל המידע על הביטוחים ועל כספים אבודים? על מנת לקבל את כל המידע על קופות הגמל, הביטוחים ועל כספים המגיעים לכל עובד המפריש כסף כל חודש מהמשכורת שלו, אפשר לפנות לאתר הביטוח המתמחה בתחום הפנסיוני ומספק שירות מקצועי ודיגיטלי למידע אישי בתחום. רוב האנשים לא מבינים איפה הכסף שלהם נמצא לאחר שהוא מופרש מהמשכורת החודשית. בכדי לקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא ביטוחים וקופות גמל, כדאי להירשם לאתר המאפשר איתור ביטוחים וחסכונות.

איזה קופות יש לי

אם אתם שואלים את עצמכם יותר מפעם אחת איזה קופות יש לי, כנראה שיש לכם כסף שאתם לא יודעים עליו. על מנת למצוא את הכספים האבודים שלכם, אתם יכולים פשוט להירשם לאתר המפעיל איתור קופות וכספים אבודים. באמצעות המידע האישי המופיע באתר ניתן לעקוב אחר כל הקופות וכל הביטוחים האישיים.

איך אפשר לדעת איפה הביטוחים שלי?

מלבד קופות הגמל, גם המידע האישי לגבי הביטוחים הוא משמעותי. במקום לפנות לכל חברת ביטוח בנפרד, אפשר לקבל את כל המידע המקיף לגבי ביטוחי בריאות, ביטוחי משכנתא, ביטוחי רכב וביטוחים נוספים דרך אתר אינטרנט אחד המרכז בתוכו את כל המידע הרלוונטי. אז איך אפשר לדעת איפה הביטוחים שלי נמצאים ובאיזה סטטוס הם? באמצעות אתר ייחודי ואפקליציה לביטוחים.

אפליקציה לביטוחים

אם אתם מחפשים אתר אינטרנט או אפליקציה לביטוחים אשר יספקו לכם את כל המידע הנחוץ בנוגע לכסף הנמצא בקופות גמל ובביטוחים מסויימים, אתם מוזמנים לפנות לאתר עידן דיגיטלי ולהירשם לאיזור האישי באתר. בכדי שתוכלו לפתוח חשבון באתר עידן דיגיטלי אתם צריכים להשאיר את הפרטים שלכם באתר, או ליצור קשר דרך הטלפון המופיע באתר או לחילופין לשלוח ווטסאפ למנהלי האתר בכדי לבצע את ההרשמה המיוחלת.

אתר הביטוח המקצועי של עידן דיגיטלי

עידן דיגיטלי הוא אתר הביטוח שהוקם בכדי לשרת את המבוטחים שאין להם את הכלים והיכולת לעקוב אחר הכספים שלהם. עידן דיגיטלי היא סוכנות לביטוח פנסיוני המציעה אתר אינטרנט ייחודי המאפשר לכל אחד לעקוב אחר הכספים שלו שאינם נמצאים בהישג יד. צוות אתר עידן דיגיטלי מזמין אתכם ליצור קשר עם נציגי האתר ולבצע הרשמה.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK