סדר בביטוחים

סדר בביטוחים הינו תהליך חשוב ומהותי במיוחד אשר כל אחד חייב לעשות בשלב מוקדם ככל הניתן. יותר מכך, הנתונים מראים כי משפחות רבות משלמות עד אלפי שקלים מדי שנה על כפל ביטוחים, בדיוק לשם כך נועדה הבדיקה של סדר בביטוחים. כמו כן, השנים האחרונות הביאו עימן מודעות גבוהה בנושא הביטוחים, ולכן ניתן לראות כי רבים רוכשים ביטוחים שונים, מה שפעמים רבות יכול להוביל למצב אשר נקרא כפל ביטוח. סדר בביטוחים יכול למנוע מצב זה, ולמעשה לחסוך עד אלפי שקלים בשנה.עידן דיגיטלי הינה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת רישיון משרד האוצר אשר הוקמה בשנת 2017 במטרה להיות סוכנות ביטוח דיגיטלית המאפשרת לכל לקוח להצטרף בכל זמן ובכל מקום למערכת חכמה המרכזת את כל הנתונים בתחום הביטוח והפיננסים, לכל לקוח אזור אישי ( אפליקציה / אפליקציית WEB )המכיל פירוט מלא של כל המידע הביטוחי והפנסיוני – מכלל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל. כמו כן, הסוכנות מציעה שירותי סדר בביטוחים, שירותים של סוכן ביטוח, סוכן ביטוח דיגיטלי, סוכן ביטוח מומלץ, ועוד.

סוכן ביטוח

סוכן ביטוח הינו למעשה איש מקצוע אשר מתמחה בתחום זה ונועד להעניק שירות אפקטיבי ומקצועי לקהל הרחב. חשוב להבין כי עולם הביטוח הינו מורכב ומסובך, פי כמה וכמה למי שאינו מכיר אותו לעומק. לכן, עזרה מצידו של סוכן יכולה בהחלט להפוך את כל התהליך לפשוט וקצר יותר, ולעשות סדר בנושא ולמנוע מצב של כפל ביטוחים. בדיקה אפקטיבית ומקצועית יכולה לחסוך כספים רבים לכל מבוטח, ואף להוזיל את עלות הפרמיה של הביטוח במידת האפשר.

סוכן ביטוח דיגיטלי

סוכן ביטוח דיגיטלי הינו איש מקצוע אשר קיבל הסכמה מטעם משרד האוצר, ומכיר את עולם הביטוח לעומק ולרוחב. תפקידו המרכזי והחשוב ביותר של הסוכן הוא למעשה לשמש מתווך בין חברת הביטוח למבוטח, ולדאוג כי יקבל את כל הזכויות והחובות אשר מגיעות לו בעת צרה.

סוכן ביטוח מומלץ

סוכן ביטוח מומלץ הינו איש מקצוע בעל הכשרה וניסיון רב בתחום עולם הביטוח. עידן דיגיטלי הינה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת רישיון משרד האוצר אשר הוקמה בשנת 2017 במטרה להיות סוכנות ביטוח דיגיטלית המאפשרת לכל לקוח להצטרף בכל זמן ובכל מקום למערכת חכמה המרכזת את כל הנתונים בתחום הביטוח והפיננסים.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK