הר ביטוח

הר ביטוח נועד להעניק לקהל הרחב פתרון ומענה אפקטיבים ופשוטים לתופעה של כפל ביטוחים. ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בשנים האחרונות שואפים לעשות סדר במגוון הביטוחים הקיימים ברשותם, כאשר המוצר האפקטיבי ביותר כיום הוא הר הביטוח. למעשה, המטרה העיקרית של הר הביטוח הוא לעשות סדר בביטוחים קיימים, ולמנוע מצב של כפל ביטוחים ובזבוז מיותר של כספים רבים. מדובר על מוצר אפקטיבי ביותר וקל לשימוש אשר עוזר לרבים לחסוך אלפי שקלים, ולעשות סדר בנושא. עידן דיגיטלי הינה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת רישיון משרד האוצר אשר הוקמה בשנת 2017 במטרה להיות סוכנות ביטוח דיגיטלית המאפשרת לכל לקוח להצטרף בכל זמן ובכל מקום למערכת חכמה המרכזת את כל הנתונים בתחום הביטוח והפיננסים, לכל לקוח אזור אישי ( אפליקציה / אפליקציית WEB )המכיל פירוט מלא של כל המידע הביטוחי והפנסיוני – מכלל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל. כמו כן, הסוכונות מציעה שירותי הר ביטוח, הר הביטוח, הר הכסף, השוואת ביטוח ועוד.

הר הביטוח

הר הביטוח

הר הביטוח הינו למעשה מנוע חיפוש אשר תפקידו המרכזי והחשוב ביותר הוא לאפשר לקהל הרחב לאתר את כל קרנות הביטוח אשר קיימות על שמם, באמצעות זיהוי פשוט של תעודת זהות בלבד. ניתן לראות כי בשנים האחרונות שירות זה הפך למבוקש במיוחד, ואף מצליח לחסוך אלפי שקלים לישראלים רבים. כמו כן, באמצעות מנוע חיפוש זה ניתן למצוא פרטים לגבי פוליסות הביטוח השונות, לבטל או לרכוש פוליסות, ועוד. האתר בו נמצא המנוע מתעדכן מעת לעת, ושומר על מקצועיות ואפקטיביות ברמה הגבוהה ביותר.

הר הכסף

עידן דיגיטלי הינה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת רישיון משרד האוצר אשר הוקמה בשנת 2017 במטרה להיות סוכנות ביטוח דיגיטלית המאפשרת לכל לקוח להצטרף בכל זמן ובכל מקום למערכת חכמה המרכזת את כל הנתונים בתחום הביטוח והפיננסים, לכל לקוח אזור אישי, מעין הר הכסף, ( אפליקציה / אפליקציית WEB )המכיל פירוט מלא של כל המידע הביטוחי והפנסיוני – מכלל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל.

השוואת ביטוח

השוואת ביטוח באמצעות הר הכסף, הינה בדיקה הכרחית וחשובה במיוחד אשר כל אחד חייב לעשות בהקדם האפשרי. בדיקה זו יכולה למנוע מצב של כפל ביטוחים, או במילים אחרות, לחסוך לכם כסף רב.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK