ביטוח פרטי

ישראלים רבים מחזיקים ביטוח פרטי בנוסף לביטוח של קופות החולים. האם הביטוחים הפרטיים מספקים כיסוי מעבר לכיסוי הביטוחי של קופות החולים? בכדי לעשות את ההשוואה בין שני כלי הביטוח הללו, יש צורך בנגישות למידע ביטוחי. דרך אחת להגיע למידע בנוגע לכל הביטוחים היא ליצור קשר עם חברות הביטוח הרלוונטיות ולבקש את המידע דרך נציג. דרך שניה לעשות זאת היא באמצעות חשבון אישי באתר אינטרנט ייעודי לפעולות הללו. העולם הדיגיטלי שאנו חיים בו מספק לנו היום גם מידע ביטוחי דיגיטלי המאפשר לעקוב אחר כל הביטוחים באתר אינטרנט אחד.

איך בודקים איזה ביטוחים יש לי?

ישראלים המעבירים את מיטב כספם כל חודש לחברות הביטוח אינם מקבלים גישה נוחה לכל המידע הרלוונטי בנוגע לביטוחים. המידע בדרך כלל מועבר למבוטח דרך שיחת טלפון עם נציגי סוכנויות הביטוח. אז איך למעשה בודקים איזה ביטוחים יש לי? על מנת שיהיה ניתן לעקוב אחר מספר הביטוחים וסוגי הביטוחים הקיימים למבוטח, יש לפתוח חשבון אישי באתר אינטרנט המאפשר נגישות למידע על כל הביטוחים מחברות הביטוח.

ביטוח בריאות לחו”ל

אחד הביטוחים הנפוצים ביותר בישראל הוא ביטוח בריאות לחו”ל. לאחר קניית כרטיס טיסה בדרך כלל עושים חיפוש בין סוכנויות הביטוח לקבלת הצעה לביטוח נסיעות לחו”ל. היום ניתן לקבל הצעה לביטוח בדרך מהירה ונוחה באמצעות אתר אינטרנט מקצועי לביטוח. האתר מאפשר לקבל הצעה משתלמת לביטוח נסיעות לחו”ל וגם לביטוח פרטי רפואי.

ביטוח רפואי

קופות החולים מציעות ביטוחים רפואיים שונים, למרות זאת ניתן לראות ביקוש גדול לביטוחים פרטיים. ביטוח רפואי פרטי יכול לכסות מקרים רבים של חולי וניתוחים שונים שלא ניתן למצוא אותם בביטוח של קופות החולים. אם אתם מחפשים לקבל הצעה משתלמת לביטוחים מסוגים שונים כגון ביטוח נסיעות לחו”ל, ביטוח בריאות, ביטוח חיים וביטוח סיעודי, תוכלו לעשות זאת דרך האתר עידן דיגיטלי.

קבלת מידע על ביטוח פרטי מאתר האינטרנט עידן דיגיטלי

אתר עידן דיגיטלי מספק ללקוחותיו שירות ייחודי אונליין המאפשר לכל לקוח לקבל הצעות משתלמות לביטוחים מכל הסוגים וגם הצעות לקרנות פנסיה, השתלמות וביטוחי מנהלים. על מנת שתוכלו לקבל הצעה משתלמת לביטוח השאירו את הפרטים האישיים שלכם דרך האתר.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK