עידן דיגיטלי מציע לך – בית פיננסי לגיל השלישי

כבר לא צריך לבקש "טובות דיגיטליות" מהילדים. 👌😆

  מתי לאחרונה בדקת את הכספים שחסכת בחשבונות שלך ? האם רמת החיים שלך תואמת לציפיותיך ? האם ידוע לך אם יש לך כספים אבודים או כפל תשלומים? מתי עדכנת מוטבים ומי בדיוק מעודכן בכל קופה? האם ניצלת את כל הטבות המס המגיעים לך?

אנחנו כאן כדי לספק לך את כל התשובות – כי מגיע לך להיות חלק מהעידן הדיגיטלי!

אנו מציעים לך : מעטפת שירות פיננסית ייעודית לגיל השלישי  הכוללת הדרכה דיגיטלית למעקב עצמי אחר כל הכספים וההגנות הביטוחיות – כי ביחד זה הרבה יותר בטוח!

בני הגיל השלישי

לנו יש את המענה הפיננסי שיענה לכם על כל השאלות תובנות ומהלכים פיננסיים, מעגל טכנולוגי-דיגיטלי, אנחנו כאן בשבילך להאיר את עינייך ולתת  בידך כלים ותובנות לייעול ושליטה בתיק הפיננסי והביטוחי שלך. השירותים הפיננסיים שלנו לגיל השלישי כוללים מסלקה פנסיונית וניתוח תיק מקיף – בדיקה פנסיונית מלאה בכ100 בתי השקעות וחברות ביטוח בישראל,

ניתן לבצע גם:

איתור כספים אבודים
בדיקת ביטוחים וזכויות
בדיקת מלווה מדינה (רלוונטי ביותר לגיל השלישי)
בדיקת ניצול פטורים והחזרי מס

ניהול מוטבים בקופות הפנסיה והחיסכון
בניית תקציב תזרימי קיומי ובדיקת גרעון/חיסכון

    

לאורך כל הדרך יוענק לך ליווי אישי ע”י מומחי החברה, בעלי רישיון פנסיוני מורשים מטעם משרד האוצר השירות הדיגיטלי שלנו הוא ייחודי ובעל ערך מוסף במסגרת השירות :

תיערך עמך פגישה אישית אחד על אחד , בהשתתפות מומחה מחשוב לגיל השלישי. בפגישה זו תלמד שיטה מנצחת למעקב, שליטה ובקרה עצמית אחר כל החסכונות, הכספים וההגנות הביטוחיות שלך. הטמעת הידע תיעשה בדרך פשוטה, קלילה ,ומובנת לכל אדם בכל גיל. לאחר הפגישה יהיה באפשרותך להתחבר בכל רגע למערכות הרלוונטיות ולתפעל אותן לצרכים שלך. 

כבר לא צריך לבקש “טובות דיגיטליות” מהילדים. 👌😆

אם הגעת עד לכאן , נותר לך רק להתקשר אלינו לתיאום פגישה וקבלת פרטים.
הצעד הראשון לעצמאות הפיננסית והדיגיטלית שלך מתחיל עכשיו.

 

(לקבלת מידע נוסף הירשם ותענה בהקדם)

 

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK