הכנה לפרישה

הכנה לפרישה הינו נושא אשר מעסיק ישראלים רבים, כאשר שירות כמו הכנה לפרישה למעשה מציע ללקוח לראות את תקופת הפרישה כהתחלה, ולא כסוף.

הכנה לפרישה מציעה את בחינת הזדמנויות המגיעות עם תקופת הגמלאות, תוך בחירה באפשרויות הנכונות והטובות ביותר.

למעשה, הכנה לפרישה מאפשרת ללקוח לעצור רגע ולשאול מה החלום אותו הוא רוצה להגשים, מה הוא מעוניין לעשות בשארית חייו, כאשר החופש ומגוון האפשרויות הם העוצמה של תקופה זו והכנה חכמה.

מדובר למעשה על הזדמנות יקרת ערך אשר מעניקה דרור לצרכים, לתשוקות ולחלומות של כל אחד, תוך מיצוי כל האפשרויות הקיימות, והתפתחות וצמיחה אישית.

עידן דיגיטלי היא סוכנות לביטוח פנסיוני אשר מתמחה בשירותי ייעוץ פרישה, פנסיה מקיפה, ביטוח פנסיוני, ומעניקה לכל לקוח שקיפות מלאה ושירות אישי ומקצועי באמצעות מערכת אחת משוכללת ומתקדמת במיוחד.

כמו כן, הסוכנות מעניקה לכל לקוח את מירב המידע הפיננסי והביטוחי מסך כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות.

ייעוץ פרישה

ייעוץ פרישה הינו חשוב במיוחד ומהווה את השינוי המשמעותי ביותר בחייו של אדם. כמו כן, מדובר על ייעוץ מקצועי אשר רק אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום יכולים להעניק.

מדובר על הזדמנות לבחינה חדשה לגבי בחירות והחלטות, כאשר במהלך הייעוץ מתייחס המייעץ לכל אדם באופן אישי וספציפי ונותן מקום ודרור לכל החלומות והרצונות אשר טרם הוגשמו.

תהליך ייעוץ אפקטיבי ונכון יכול לתרום לפורש רבות, ולגרום לו להתבונן ברבדים שונים בחייו ולהפוך את התקופה העתידית לטובה במיוחד.

פנסיה מקיפה

קרן פנסיה מקיפה הינה למעשה תוכנית חיסכון שמהווה את הנכס החשוב ביותר לעתיד הכלכלי של כל אדם, בין אם מדובר בעצמאי או שכיר.

עידן דיגיטלי היא סוכנות לביטוח פנסיוני אשר מחזיקה באישורים וברישיון מטעם משרד האוצר, ומעניקה לכל לקוח שירות מקצועי ואדיב, לצד שקיפות מלאה.

באמצעות מערכת מתקדמת הסוכנות מציעה לכל לקוח ריכוז אפקטיבי ומקצועי של כל המידע הפיננסי והביטוחי מכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, לצד בחירה והתאמה של מוצרי הביטוח הקיימים בעידן הדיגיטלי.

ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני הינו למעשה חיסכון אשר נועד לשמש את האדם בתקופת הפרישה, ועד יומו האחרון. מדובר על חיסכון משמעותי וחשוב במיוחד, אשר למעשה באמצעותו הפורש יכול להבטיח חיים בכבוד ובביטחון.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK