איך לקבל הנחות בביטוחים ?

הנחות על פוליסות ביטוח – יש דבר כזה?

אם יש משהו שאנחנו אוהבים לקבל – זה הנחה על מוצר או שירות. זה יכול להיות על רכב חדש, מכשיר חשמלי, מתנות לחגים או כל דבר אחר. עם זאת רובנו לא חושבים על הנחה כשאנחנו מחפשים סוכנות ביטוח מומלצת, וזאת למרות שביטוח הוא מוצר שאנחנו משלמים עבורו סכומים גבוהים במשך שנים רבות. אז האם המחיר של ביטוח הוא בהכרח קבוע? ממש לא. כמו כל מוצר גם כאן אפשר למצוא הנחות. איך עושים את זה?

לבדיקת הנחות בכל הביטוחים הירשמו כאן לעידן דיגיטלי


שינויים בגיל שדורשים השוואה

באופן עקרוני, כשאתם חותמים על פוליסת ביטוח, ככל שאתם יותר צעירים ככה תשלמו פחות. לכאורה יש כאן בעיה, הרי העלייה במחיר היא בלתי נמנעת, הרי הזמן של כולנו מתקדם רק בכיוון אחד… אבל זה לא אומר שאתם לא תוכלו לקבל בכל זאת הנחה יחסית על הגיל שלכם. נניח שהחל מגיל מסוים שאליו הגעתם, חברת הביטוח שלכם החליטה להקפיץ את הפרמיה שאתם משלמים – אתם לא חייבים להישאר איתה. יכול להיות שעם סוכן ביטוח דיגיטלי מוצלח, תוכלו למצוא פוליסה טובה יותר אצל המתחרים עבור קבוצת הגיל שלכם, וככה תחסכו לטווח הארוך.

שימו לב לשינוי במצב הבריאותי

אם יש נתון שיכול להשפיע באופן דרמטי על המחיר שאתם משלמים, הרי שזה המצב הבריאותי שלכם. באופן כללי, ככל שיש יותר מחלות רקע ויותר בעיות – ככה המחיר שתשלמו יעלה. אבל יש מקרים שבהם אתם יכולים בהחלט לדרוש הנחה גם אם היה לכם מצב בעייתי. זו יכולה להיות מחלה שממנה סבלתם אבל מאז שהחלמתם עברו שנים רבות, או למשל מצב של השמנת יתר של מבוטח שעשה דיאטה, וכעת הוא כבר לא נמצא בקבוצת סיכון. אם חברת הביטוח הנוכחית לא מוכנה לשמוע על הנחה בעקבות שינוי חיובי בבריאות – יש סיכוי טוב שחברה אחרת בהחלט תשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת.

גם ביטוח חדש נותן הנחה

לפעמים לא צריך סיבה מיוחדת כדי לקבל הנחה. אם תעשו השוואה פשוטה דרך שירות של ביטוח דיגיטלי, יכול להיות שתגלו שפשוט משתלם לכם לעבור לחברת ביטוח חדשה. בתחרות הרבה הקיימת בין החברות, לא מעט מהן מוכנות לספק ביטוחים משתלמים יותר ללקוחות חדשים, ולכן בלי שום סיבה מיוחדת, פשוט כדאי לפעמים לעבור למתחרים, שיתנו לכם הצעה משתלמת יותר.

ומצד שני יש גם הנחה לשימור

הצד השני של המטבע הוא זה שבו אתם דווקא נשארים בחברת הביטוח שלכם, ומקבלים הנחת שימור לקוחות מיוחדת. במילים אחרות – כהוקרה על כך שאתם נשארים איתה, החברה תעדכן לכם הנחה על המחיר של הביטוח. חשוב לציין שהעדכון הזה שבמחיר לא מתרחש בכל פעם ובכל סיטואציה. בדרך כלל זה יכול להתאים למצב שבו כבר הפעלתם פעם אחת את הביטוח והמחיר קפץ למעלה. לפעמים במיקוח מול החברה, תוכלו לבטל את ההתייקרות, בתמורה להישארות בחברה.

לבדיקת הנחות סוכן בעידן דיגיטלי


ויש גם הנחה של סוכן 

כמובן שעד כה לא ציינו את התפקיד החשוב ביותר שיש – סוכן הביטוח שלכם. אם הסוכן שלכם מוצלח, ובפרט אם מדובר על סוכן ביטוח דיגיטלי, הרי שהוא יוכל להשיג עבורכם הנחה משמעותית בפוליסת הביטוח שלכם. סוכני ביטוח שיש להם כמות גדולה של לקוחות ונחשבים לאמינים עבור חברות הביטוח, הם סוכנים שיכולים להשיג תנאים טובים יותר ללקוחות שלהם. לכן בכל התהליך של השוואת המחירים, אל תשכחו שגם לסוכן מוצלח יש פה תפקיד.

עידן דיגיטלי עובדים כדי לתת לכם את המחיר הטוב ביותר

אחרי שהבנתם שאפשר בהחלט לקבל הנחות בפוליסת הביטוח שלנו, כל מה שנותר לעשות זה רק לפנות אל חברת עידן דיגיטלי. החברה שלנו מציע לכם שירותי ביטוח דיגיטליים, כולל סוכן דיגיטלי אישי שיטפל בכם. אנחנו עובדים מול רוב חברות הביטוח הגדולות במשק ונוכל לעשות עבורכם השוואת תנאים בהתאם לפוליסה ומצבכם האישי. נוכל להשיג לכם הנחות בפוליסות של ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח משכנתא, אובדן כושר עבודה, גם בביטוחי בריאות ועוד.

כמו כן, חברתנו מספקת שירות מיוחד של בדיקה והשוואה של מחירי הביטוח מול חברות הביטוח הישיר בארץ, ככה שתוכלו לקבל דרכנו את המעטפת המקיפה ביותר.

אז למה אתם מחכים? אתם יכולים להיכנס, להצטרף ולהתחיל להשוות.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK