הקורונה והשלכותיה

עם פרוץ מגפת הקורונה בישראל, בנק ישראל התכנס לדון בהערכת מצב הקורונה והשלכותיה הכלכליות. במצב הנוכחי קיימת פגיעה בתהליכי ייצור ושילוח, דבר אשר עלול לגרום למיתון. שוק ההון היה בעליה רצופה וארוכה במשך שנים לא מעטות ויתכן כי הקורונה והשלכותיה יביאו לירידה בבורסות בכל העולם. אין זה מפתיע כי קיים חשש למשבר בשוק המניות גם בישראל וגם בעולם. החשש הזה חושף את כולנו להשפעות הקורונה והשלכותיה אשר עלולות להשפיע גם החסכונות הפנסיונים של כולנו, אשר לרוב מושקע במניות, באגרות חוב קונצרניות וקרנות נאמנות. הקורונה והשלכותיה חושפות את כולנו לנזקים פוטנציאליים.

עידן דיגיטלי היא סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת רישיון משרד האוצר. עידן דיגיטלי הוקמה בשנת 2017 במטרה להיות סוכנות ביטוח דיגיטלית המאפשרת לכל לקוח להצטרף בכל זמן ומכל מקום למערכת חכמה המרכזת את כל הנתונים בתחום הביטוח והפיננסים. לכל לקוח אזור אישי (אפליקציה/אפליקציית Web) המכיל פירוט מלא של כל המידע הביטוחי והפנסיוני – מכלל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל. עידן דיגיטלי מאפשרת ללקוחותיה איסוף נתונים ובדיקת של רמת החשיפה, ובהתאם לכך גם התאמת רמת הסיכון.

במידה והלקוח מגלה כי רמת החשיפה גבוהה לו ממה שרצוי לו, ישנה אפשרות להקטינה ולחפש מסלולים בעלי סיכון נמוך. סוכנות לביטוח פנסיוני עידן דיגיטלי תעזור לכם לבצע את בדיקת החשיפה ולעשות התאמה לפי הפרופיל האישי שלכם – מצב משפחתי, גיל והצרכים האישיים שלכם.

עידן דיגיטלי מאפשר לכם לבצע את הבדיקה בהליך פשוט וקצר על ידי הפעלת אלגוריתם אשר יודע לנתח ולדרג את מסלולי ההשקעה של קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות ההשתלמות. מומחים בכלכלה ממליצים לכולם להתייעץ עם בעלי מקצוע על מנת להבין את רמת החשיפה ואף לבחור מסלולי השקעה אחרים במידת הצורך, שהרי כולנו שואלים בתקופה זו האם וכיצד הירידות בשווקים ישפיעו על החסכונות הפנסיוניים שלנו, אשר חשופים בעת הזו לתנודות השווקים. חסכונות פנסיוניים הם חסכונות לטווח ארוך, לכן יש לעשות התאמה בין רמת הסיכון לזמן שנותר עד הפרישה לפנסיה. עידן דיגיטלי היא הסוכנות שלכם לביטוח פנסיוני, במיוחד בתקופה זו.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK