ייעוץ בביטוח

מה הכי חשוב לדעת לפני שרוכשים ביטוח? לפני רכישת ביטוח מסוג מסויים כדאי לבדוק מה הצעת סוכן הביטוח מספקת ללקוח מבחינת הכיסוי הביטוחי ובאילו תנאים הוא יכול לתבוע בכדי לקבל פיצוי מחברת הביטוח. בנוסף, בכדי לבחור ביטוח מסוג מסויים צריך לפנות לסוכן ביטוח המתמחה בתחום הביטוח אותו אתם מעוניינים לרכוש. על מנת שיהיה ניתן להבין את הצעות המחיר והיתרונות שיש בכל הצעה, מומלץ לפנות לייעוץ בביטוח. לעיתים קרובות ייעוץ מקצועי יכול לחסוך זמן רב ולאפשר שקיפות מלאה בכל הנוגע לתנאים של פוליסת הביטוח באותו תחום.

 

 

רוצה לבדוק כפל ביטוחים? הירשמו לבדיקה אישית עם מומחה


 

 

איך ניתן לעשות סדר בביטוחים הקיימים?

לכל אחד המחזיק כמה ביטוחים מסוגים שונים כגון ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא, ביטוח רכב וביטוח סיעודי, יש משמעות רבה לסדר בביטוחים הקיימים. מבוטחים רבים בישראל מחזיקים בכמה ביטוחים בו זמנית הכוללים את אותם תנאים בפוליסה, כלומר מבוטחים רבים בישראל משלמים פעמיים על אותו כיסוי ביטוחי. על מנת שהמבוטח יוכל למנוע את המשך המצב הזה, הוא יכול לקבל את כל הנתונים על הביטוחים, הקופות והקרנות שלו דרך אתר אינטרנט אחד, המספק חשבון אישי לכל מבוטח עם אפשרות לראות את כל הנתונים החשובים באתר. ניתן לקרוא לדרך העבודה הזו בשם ביטוח דיגיטלי. במקום לקבל את כל המידע או חצאי מידע בשיחות טלפון לא מקצועיות עם נציגי שירות, היום אפשר לקבל את כל המידע בצורה נוחה וזמינה 24/7 באתר אינטרנט אחד ויחיד. ביטוח דיגיטלי מספק מידע זמין, אמין ומקצועי.

 

סוכן ביטוח מומלץ

אם אתם מחפשים סוכן ביטוח מומלץ בתחומים השונים כגון ביטוח פנסיוני, ביטוח חיים, ביטוח בריאות וביטוח אובדן כושר עבודה, אתם מוזמנים לפנות לסוכנות הביטוח עידן דיגיטלי המאפשרת לכל אחד לפתוח חשבון אישי באתר ולקבל את כל המידע על כל הביטוחים, הקופות והקרנות השייכות לו.

 

קבלת ייעוץ בביטוח דרך אתר עידן דיגיטלי

סוכנות הביטוח הפנסיוני עידן דיגיטלי היא בעלת רישיון ממשרד האוצר ומחזיקה באתר האינטרנט המתקדם ‘עידן דיגיטלי’. בכדי לקבל ייעוץ בביטוח ולמצוא סוכן ביטוח אמין ומקצועי, מה שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר בטלפון עם נציג האתר או לחילופין להשאיר את הפרטים שלכם באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם.

 

 

לבדיקה חינם השאירו פרטים


כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK