ייעוץ משכנתא דיגיטלי

לפני שאתם לוקחים משכנתא, חכו רגע – אתם צריכים לקבל ייעוץ מקצועי שיאפשר לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם. לקיחת משכנתא היא לא תהליך שאפשר לעשות על רגל אחת, וחשוב מאוד שתקבלו ליווי מקצועי לאורך התהליך הזה עד שתיקחו את המשכנתא שהכי מתאימה לכם. היום, בשביל לעשות זאת בצורה נכונה לא חייבים ללכת ליועץ המשכנתא ולהסתבך בדרכים – אפשר לבצע ייעוץ משכנתא דיגיטלי דרך השירות האיכותי של עידן דיגיטלי, וליהנות בדיוק מאותו השירות – רק הרבה יותר נוח.

 

למה בכלל צריך ייעוץ משכנתא?

אין הרבה רגעים מכריעים בחיים כמו הרגע בו היד שלכם חותמת על הדף של לקיחת המשכנתא. מדובר בהתחייבות עצומה – אנחנו מתחייבים לשנים רבות של תשלומי החזר וממשכנים את הבית שבו אנחנו גרים לבנק עד שנסיים להחזיר את ההלוואה העצומה. אנחנו מתחייבים על ריבית בתנאים שונים, אנחנו מתחייבים על המון סעיפים ופרטים שחלק גדול מהם לא מובן לנו עד הסוף. בקיצור, אנחנו מתחייבים – ולפני שאנחנו מתחייבים כדאי מאוד שנדע בדיוק למה אנחנו נכנסים. 

בדיוק מהסיבה הזאת חשובים כל כך יועצי משכנתא – אנשי המקצוע שמעניקים ללקוחותיהם את הייעוץ המקצועי והמדויק באשר למשכנתא הנכונה עבורם. לכל אחד מאיתנו כושר השתכרות שונה, ונתונים שונים המשפיעים הן על גובה המשכנתא הנכונה עבורו והן על התנאים השונים שלה. משום כך, צריך לבחור את המשכנתא בצורה הנכונה ביותר והמתאימה ביותר ללקוח – ובשביל זה צריך אנשי מקצוע. כיום, מלבד ייעוץ המשכנתא הרגיל, תוכלו לקבל דרך עידן דיגיטלי שירות של ייעוץ משכנתא דיגיטלי – ומיד תוכלו להבין בדיוק במה מדובר.

יש לך משכנתא או בתהליך לקבלת משכנתא חדשה? אנו נעזור לך לבחור את הטוב ביותר


מה ההבדל בין ייעוץ משכנתא רגיל לייעוץ דיגיטלי?

אין שום הבדל. ככה פשוט – כל פרט וכל שירות שתוכלו לקבל דרך יועצי משכנתא אליהם תפנו פנים אל פנים, תוכלו לקבל בדיוק באותה האיכות, ואף באיכות גבוהה יותר, דרך השירות הדיגיטלי של עידן דיגיטלי. ברגע שבו תשאירו את הפרטים שלכם באתר, אנחנו נפנה אליכם דרך האתר שלנו ובכלל האמצעים הדיגיטליים שעומדים לרשותנו, ו… נחשו מה – נעניק לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר מבלי שתצטרכו לקום מהספה. כל מה שתוכלו לקבל אם תגיעו פיזית למשרדים שלנו או של כל יועץ משכנתא אחר, החל בסקירת מצבכם הכלכלי ובדיקת כדאיות, ועד הצגת כל האפשרויות הזמינות לכם ללקיחת משכנתא – הכול תוכלו לקבל דרך השירות הדיגיטלי שלנו. כך או אחרת, יש לנו אנשי מקצוע שמבינים את שוק המשכנתאות בצורה עמוקה, ויודעים לתת ייעוץ מדויק לכל לקוח ולקוח.

 

השירות של עידן דיגיטלי הוא הרבה יותר מעוד ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא דיגיטלי הוא אולי הכותרת, אבל השירות של עידן דיגיטלי הוא הרבה יותר מזה. אנחנו מאמינים שבשביל לתת ייעוץ משכנתא מדויק צריך להכיר את הלקוח בצורה טובה מאוד. אנחנו לומדים את מצב הלקוח ומנתחים את החסכונות והמשאבים שלו בצורה מדויקת בכדי לתת לו את הייעוץ המיטבי. אנחנו יודעים גם להגיד אם הלקוח לא בהכרח צריך לקחת משכנתא, ואם הוא יכול להתבסס על חסכונות והשקעות שיש לו – על מנת לתפור הלוואה בתנאים טובים מאלה שניתן לקבל במשכנתא,  אנחנו מאמינים שייעוץ משכנתא הוא לא רק ייעוץ על המשכנתא הנכונה, אלא גם על הכדאיות של עצם לקיחתה – והאינטרס היחיד שעומד לנגד עינינו הוא האינטרס של הלקוח. כך, למרות שמדובר בשירות שתוכלו לקבל באופן מלא לחלוטין בתצורה דיגיטלית, מדובר גם בשירות האישי ביותר שתוכלו למצוא בשוק.

 

פנו עוד היום לעידן דיגיטלי – פתיחת התיק ובדיקת הכדאיות עלינו

עידן דיגיטלי מציעים לכם מגוון רחב של שירותים בתחום הפיננסי, החל בניהול פיננסי ופנסיוני ועד ייעוץ משכנתא. אנחנו יודעים לתת ללקוח מעטפת רחבה שדואגת לכל המשאבים והכספים שלו, בכדי להבטיח את מצבו הכלכלי היציב והנוח לאורך שנים רבות. אם אתם רוצים לקבל ייעוץ משכנתא, תוכלו לקבל אותו בתצורה דיגיטלית, טלפונית או פרונטלית – בהתאם להעדפות שלכם. מלבד זאת, פתיחת התיק אצלנו ובדיקת הכדאיות שמתבצעת בשלב הראשון של ייעוץ המשכנתא – מגיעות לכם ללא עלות. 

רוצים לבדוק איזה משכנתא הכי משתלמת? עידן דיגיטלי פה בשבילך


בעידן דיגיטלי דואגים לכל לקוח כאילו היה הלקוח היחיד שלנו. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פרטים באתר – לכל השאר כבר נדאג אנחנו.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK