ליווי פיננסי

תת כותרת יותר קטנה מכמה מילים בודדות שניתן גם לוותר עליה

המטרה העיקרית והחשובה ביותר של תהליך ליווי פיננסי היא בנייה של גב פיננסי יציב וחזק לכל עסק באשר הוא. ל

מעשה, התהליך של ליווי פיננסי מאפשר לעסק צמיחה והתפתחות, לצד שיפור הביצועים והיכולות הכלכליות, ומעניק ייעוץ אישי ומקצועי אשר מלווה את העסק לאורך כל הדרך, עד להצלחה יציבה.

כמו כן, מומלץ לבצע את התהליך של ליווי פיננסי על ידי אנשי מקצועי אשר יכירו את העסק לעומקו, ויערכו בחינה מעמיקה ורק לאחר מכן יבנו תוכנית קפדנית ומקצועית אשר תפקידה לייצב את העסק ולגרום לשגשוגו הכלכלי.

חשוב לזכור כי התהליך של ליווי פיננסי אינו נגמר בשלב האבחון, אלא מדובר בתהליך ממושך אשר מתקיים גם לאורך יישום התוכנית ומלווה את התנהלות העסק.

שירות זה מעניק לבעל העסק כלים מקצועיים לפיתוח העסק, כאשר המטרה היא בניית התוכנית המתאימה ביותר עבור אופי, גודל, וצרכי העסק.

עידן דיגיטלי היא סוכנות לביטוח פנסיוני אשר מתמחה בשירותי ייעוץ מס, בנייה של תכנית חיסכון, הקמה מקצועית של תוכנית חיסכון ועוד.

תוכנית חיסכון

בניגוד למקובל לחשוב, תוכנית חיסכון אינה חייבת לכלול סכומי הפרשה גבוהים במיוחד, כיום ניתן לנהל תכנית מסוג זה על ידי הפרשה של סכום קטן בלבד מדי כל חודש, בהתאם למטרה הרלוונטית.

עידן דיגיטלי היא סוכנות לביטוח פנסיוני אשר מעניקה לכל לקוח שקיפות מלאה ומחזיקה ברישיון של משרד האוצר. כמו כן, הסוכנות מציעה ריכוז המידע הביטוחי והפיננסי מכל חברות הביטוח, באמצעות מערכת מתקדמת.

ייעוץ מס

ייעוץ מס הינו שירות אשר הפך למבוקש ונפוץ במיוחד בשנים האחרונות. למעשה, כל אזרח בישראל משלם מס בדרך כזו או אחרת, כגון מס חברות, מס הכנסה, מס רכישה, מע״מ, ועוד.

לעיתים יש מקרים בהם ניתן לגלות כי תשלום המס היה גבוה מהמקובל, אז יש צורך למלא דוח מיוחד ולהגיש אותו לגורמים הרלוונטים.

שירות של ייעוץ בתחום זה למעשה נוגע בנושאים כמו בדיקה של החזרי מס, ביצוע תכנוני מס ועוד.

תכנית חיסכון

כיום ניתן לראות כי בנקים רבים בישראל מציעים לקהל הלקוחות שלהם סוגים שונים של תכנית חיסכון, בה למעשה מפקידים סכום מסוים למשך פרק זמן מסוים, קבוע מראש. מדובר על דרך אפקטיבית וחכמה לחסוך כסף, זאת לצד רמת סיכון נמוכה במיוחד.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK