עובדי הוראה

מחפשים מידע עדכני על תוכניות הביטוח והפנסיה שלכם כעובדי הוראה או כעובדי המגזר הציבורי? אם אתם עובדים במערכת החינוך או במשרדי הממשלה, תוכלו להגיע למידע הפיננסי שלכם לגבי קופות הגמל והפנסיה דרך אתר מקצועי לאיתור חסכונות וביטוחים. האתר מאפשר לכם גישה לכל הכספים שלכם המפוזרים בחסכונות ובהשקעות השונות המגיעים מההפרשות החודשיות של המשכורת שלכם.

כמה כסף יש לי בקופת גמל? אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזו, כנראה ולא הכרתם את השירות המקצועי הקיים היום לאיתור חסכונות ובטחונות. באתר אינטרנט מקצועי ומתקדם תוכלו להגיע למידע עדכני על קופות הגמל שלכם וקרנות הפנסיה המופרשים מהמשכורת שלכם בכל חודש.

עובדי ממשלה

מלבד העובדים במערכת החינוך בישראל, גם עובדי ממשלה יכולים לקבל את כל המידע על החסכונות והביטוחים שלהם. אחד הדברים החשובים שכדאי לבדוק עבור כל עובד במשרד ממשלתי הוא כפל ביטוחים. אם יש לכם פוליסת ביטוח בתחום מסויים באופן פרטי, כדאי לכם לבדוק את כל הביטוחים שיש לכם ולוודא כי אתם לא משלמים כל חודש על ביטוח המכסה את אותו תחום.

מידע על קרנות פנסיה לעובדי משטרה

עובדים במשטרת ישראל ומתקרבים לגיל הפנסיה? זה הרגע הנכון לבדוק כמה כסף יש לכם בקרן הפנסיה. בכדי לדעת מה העתיד הכלכלי שלכם בשנים הבאות, בתור עובדי משטרה אשר יוצאים לפרישה, תוכלו לברר את סכומי הכסף הרשומים על שמכם בקרן הפנסיה שלכם דרך אתר אינטרנט המיועד במיוחד עבור נושא זה.

עובדי צבא

אם אתם אנשי קבע ועובדי צבא, תוכלו להיעזר בשירותי אתר האינטרנט עידן דיגיטלי ולקבל את כל הפרטים העדכניים על קרנות הפנסיה שלכם וקופות הגמל וקרנות ההשתלמות. גם אם אין לכם ידע בנושא ואתם לא מבינים בסוגי ההפרשות מהמשכורת שלכם, אתם יכולים לקבל מידע נגיש ונוח לבדיקה מאתר האינטרנט עידן דיגיטלי.

אתר האינטרנט עידן דיגיטלי מציע מידע פיננסי חיוני לעובדי הוראה

לקבלת מידע עדכני על הכספים שלכם שנצברו בשנות העבודה בתור עובדי הוראה, ממשלה או צבא, אתם מוזמנים להירשם לאתר עידן דיגיטלי ולקבל את המידע החיוני לכם. צוות האתר יספק לכם שירות מקצועי ואמין בנוגע לכל הביטוחים וההשקעות שלכם בכל שנות העבודה שלכם בארגון בו אתם נמצאים.

הרישום באתר עידן דיגיטלי הוא מהיר ונוח ותוכלו לעשות זאת בקלות ובנוחות מהמחשב או מהטלפון הנייד.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK