עובדי ממשלה

עובדים שכירים במגזר הציבורי? כדאי לכם להכיר את הדרך החדשה לקבלת מידע על הכספים שלכם הנמצאים בקופות הגמל, קרנות הפנסיה, קרנות ההשתלמות וביטוחי מנהלים. אם בעבר המידע על הכספים הללו לא היה זמין, היום ניתן לקבל את כל המידע בצורה מפורטת באתר אינטרנט אחד וייחודי. עובדי ממשלה יכולים לעקוב אחר הביטוחים שלהם דרך אתר האינטרנט ולקבל הצעות ביטוח נוספות בכדי לבחור את הקופות והקרנות המתאימות להם ביותר.

עובדי משטרה

מלבד עובדי משרדים ממשלתיים, גם עובדי משטרה יכולים לקבל את כל המידע על הביטוחים שלהם. בנוסף, ניתן לעקוב אחר הכספים אשר מגיעים לשוטרים מקרנות השתלמות אחרי כל 6 שנים. מעקב אחר קרן השתלמות הוא חיוני בכדי לתכנן צעדים כלכליים של המשפחה כגון קניית דירה, נסיעה לחו”ל וקניית רכב חדש.

עובדי צבא

נהוג לחשוב כי עובדי צבא מקבלים הטבות רק דרך מועדון חבר, אך כדאי לדעת כי יש אפשרות לאנשי צבא לקבל הטבות מס גם דרך קרנות וקופות גמל. בכדי לקבל מידע לגבי היתרונות בכל קופה ובכל קרן, ניתן לפנות לאתר הביטוח המאפשר מעקב אחר הביטוחים וקופות הגמל של אנשי צבא.

עובדי הוראה

בנוסף לתפקידים הציבוריים כגון שוטרים, אנשי קבע בצבא ועובדים במשרדים ממשלתיים, גם עובדי הוראה יכולים לעקוב אחר כל הביטוחים שלהם באתר אחד ייחודי ויעיל.

אם אתם מורים, שוטרים, אנשי קבע או עובדי ממשלה, כדאי לכם לפתוח חשבון אישי באתר עידן דיגיטלי. אתר עידן דיגיטלי מאפשר לכם לעקוב אחר כל הכספים שלכם היושבים בקרנות השונות, בקופות הגמל ובביטוחים שלכם שנפתחו עבורכם במהלך ההצטרפות למשרה הציבורית.

ביטוחים לעובדי ממשלה דרך האתר עידן דיגיטלי

האתר עידן דיגיטלי הוקם על-ידי סוכנות ביטוח פנסיוני כשהמטרה היא לאפשר לכל אחד גישה מהירה ונוחה למידע על הכספים שלו. אם עד היום המידע היה שמור אצל נציגי חברות הביטוח, בעולם הדיגיטלי של היום ניתן למצוא את כל המידע באתר אינטרנט מתקדם. בכדי להינות מכל שירותי אתר עידן דיגיטלי, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך הווטסאפ להצטרפות לשירות או להתקשר למספר המופיע באתר. בנוסף, תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם ונציג האתר עידן דיגיטלי יחזור אליכם בהקדם.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK