פנסיה לעצמאי

אומרים שאין דבר חשוב כמו הפנסיה של כל אחת ואחד מאיתנו. כמובן שכשאנחנו צעירים אנחנו מבטלים את האמירה הזאת. עד שנהיה זקנים הרבה דברים יקרו ולמה עכשיו כבר לדאוג. כך אנו אומרים לעצמינו ולאחרים שמדברים איתנו על נושא זה. בעיקר אם אנחנו עצמאיים.

 

בדקו את הפנסיה יחד עם מומחי עידן דיגיטלי


אם אתם שכירים בחברה גדולה ויציבה, הפנסיה שלנו היא דבר מובטח. אך אם אתם עצמאיים. בהחלט לא. הפנסיה שלכם תלויה רק בכם. אי אפשר לחייב עצמאי להפקיד לעצמו פנסיה חודשית. מי שהנו עצמאי מכיר את זה שכל שקל פנוי נשאב בחזרה לטובת העסק, תשלום חובות, השקעות וכדומה.. אך זו טעות. אסור בתכלית האיסור לחשוב כך. כולנו נזדקן פעם. כולנו נידרש לפנסיה, להכנסה חודשית בטוחה באותן שנים ארוכות בהן לא נוכל כבר לעבוד מסיבות בריאותיות או אחרות.

לכן המושג המקצועי פנסיה לעצמאי הוא חשוב מעין כמוהו. פנסיה לעצמאיים זהו דבר שאסור להזניח. מושגים כמו פנסיה לעצמאי, תכנון פרישה ותכנון פיננסי הם חשובים מעין כמוהם. אסור לכם לזלזל בהם. בין אם אתם עצמאיים שהדבר חשוב שבעתיים או בין אם אתם שכירים. אך מה עושים? למי פונים בכדי להתייעץ? ובכן, ישנן סוכנויות ביטוח המציעות שירוותי ביטוח ולעיתים גם פיננסים תחת אותו גג. הן מעטות. אחת מהן שניתן לציין היא עידן דיגיטל. חברה זו מציעה שירותי ביטוח ושירותי ניהול קרנות השתלמות וקרנות פנסיה תחת גג אחד במקצועיות ועם נסיון רב. ולא רק זאת, כשמה כן היא. עידן דיגיטל פיתחה אפליקציית מחשב שבה על מסך אחד, נוכל כולנו לראות את תיק הביטוחים שלנו ואת התיק הפיננסי שלנו. לא עוד עשרות סוכנויות, מכתבים, דוחות לא מובנים. הכל עכשיו על מסך אחד. זהו חידוש מרענן.  חפשו ברשת ובדקו. התקשרו ובדקו. לא תצטערו.

 

פנסיה לעצמאי היא חובה. בטח שמעתם על הבעיתייות בארץ בנושא הפנסיה לעצמאיים. עצמאים רבים מגיעים לגיל פרישה ללא פנסיה. הם פונים לביטוח לאומי לעזרה אך נשאלים חזרה “למה לא דאגתם לפנסיה שלכם”. התחילו את התכנון לפרישה שלכם עוד היום. גם אם נראה לכם שהיום הזה רחוק. השקיעו זמן בתכנון פיננסי נכון של חסכונותיכם. היום בו תידרשו להם יגיע. פנסיה לעצמאי. התקשרו עוד היום.

 

הירשמו לבדיקת פנסיה וקבלת הכוונה אובייקטיבית עם מומחי עידן דיגיטלי


כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK