פרישה לפנסיה

הנושא של פרישה לפנסיה מעסיק ישראלים רבים, ובצדק. כיום הקרנות אשר עוסקות בנושא המורכב של פרישה לפנסיה, מהוות אפשרויות חיסכון אשר עוזרות לנו לדאוג להכנסה ראויה בגיל הפרישה. קרנות של פרישה לפנסיה הינן מסלול השקעה אפקטיבי ובטוח לטווח הארוך וניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בוחרים באפשרות זו. בניגוד למסלולים אחרים, המסלול של קרן פרישה לפנסיה כוללת מגוון גורמים ויתרונות מהותיים במיוחד, אשר מבטיח ללקוח עם פרישתו, סכום חודשי אשר מקביל לאחוז ספציפי מהשכר אשר הרוויח במהלך חייו. עידן דיגיטלי היא סוכנות לביטוח פנסיוני אשר מתמחה בנושאים כגון תכנון לפרישה, תכנון תקציב, תכנון פיננסי ומעניקה לכל לקוח שירות וייעוץ מקצועיים ושקיפות מלאה. כמו כן, הסוכנות מציעה לכל לקוח ריכוז של כל המידע הפיננסי והביטוחי שלו באמצעות מערכת מתקדמת ואפקטיבית במיוחד.

תכנון לפרישה

תכנון לפרישה הינו נושא מורכב ורחב אשר מעסיק אנשים רבים שמתקרבים לגיל הפרישה. שלב זה מתאפיין בשינויים רבים אשר משפיעים באופן ישיר על אורח החיים, ועל עיצוב העתיד. תכנון של תהליך הפרישה הינו מורכב ומתמשך, אשר דורש מחשבה רבה על כל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד. כאשר תכנון נכון וחכם, יבטיח מעבר נעים ובטוח מחיי עבודה, לחיי פרישה מלאים בסיפוק וביטחון. מומלץ לבצע את התהליך והתכנון כמה שנים לפני מועד הפרישה, על ידי גורם מקצועי אשר מתמחה בתחום ויכול להעניק מענה מקצועי בכל התחומים.

תכנון תקציב

תכנון תקציב הינו למעשה הצעד הראשון והחשוב ביותר בדרך להתנהלות כלכלית נבונה, אפקטיבית וחכמה יותר. תקציב מנוהל היטב, יכול להבטיח שליטה על הכסף, צמצום תשלומים וחיובים, וכמובן גם הפחתה של לחצים ומתחים. מדובר על תכנון חשוב במיוחד לא רק עבור מי שנמצא במינוס, אלא עבור כל אחד.

תכנון פיננסי

תכנון פיננסי עוזר לעקוב אחר כל הכסף שיוצא ונכנס מחשבון הבנק שלכם, ותורם לאיזון כלכלי וחיסכון ניכר בכספים. מומלץ כי כל אחד ישמור על תקציב מאוזן, ויבצע תכנון מעמיק ורחב בכספו. עידן דיגיטלי היא סוכנות לביטוח פנסיוני אשר מחזיקה ברישיון ממשרד האוצר ומתמחה בתחום התכנון הפיננסי, תוך שקיפות מלאה כלפי הלקוח, ייעוץ וליווי אישי לאורך כל הדרך, כל זאת באמצעות מערכת מתקדמת וחכמה אשר יודעת לרכז את כל המידע הביטוחי והפיננסי של הלקוח.

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK