תכנון לפרישה

תכנון לפרישה הינו תהליך חשוב ומהותי במיוחד עבור כל מי שנמצא בסמוך לגיל הפרישה. יותר מכך, תכנון לפרישה יהיה אפקטיבי יותר במקרה של תכנון מוקדם ככל הניתן.

על מנת לערוך תכנון לפרישה אפקטיבי ומקצועי חשוב לפעול על פי כמה קריטריונים מהותיים במיוחד.

לתכנון פרישה עם מומחי עידן דיגיטלי הירשמו כאן


ראשית, בירור הצרכים. בשלב זה יש להבין מה היא ההכנסה החודשית אשר נדרשת לפורש. מומלץ לערוך רשימה אשר מורכבת מהוצאות קיימות ועתידיות ובהתאם לכך להעריך את התזרים.

השלב השני של תכנון לפרישה הוא בירור המצב הבריאותי, על מנת להקציב סכום מסוים להוצאות צפויות בתחום הבריאות. ולבסוף, יש לרכז את כל מקורות ההכנסה כגון קצבאות, פנסיה, ירושה ועוד.

עידן דיגיטלי הינה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת רישיון משרד האוצר אשר הוקמה בשנת 2017 במטרה להיות סוכנות ביטוח דיגיטלית המאפשרת לכל לקוח להצטרף בכל זמן ובכל מקום למערכת חכמה המרכזת את כל הנתונים בתחום הביטוח והפיננסים, לכל לקוח אזור אישי ( אפליקציה / אפליקציית WEB )המכיל פירוט מלא של כל המידע הביטוחי והפנסיוני – מכלל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל.

כמו כן, הסוכנות מציעה שירותי תכנון לפרישה, תכנון פיננסי, תכנון תקציב, תכנית חיסכון ועוד.

תכנון פיננסי

תכנון פיננסי הינו תהליך אשר מטרתו היא לעזור לפורש לעשות סדר בכל כספיו וחסכונותיו לקראת הפרישה לפנסיה.

על מנת לערוך את התהליך בצורה מקצועית ואפקטיבית ככל הניתן חשוב להיעזר בשירותיו של איש מקצוע אשר מתמחה בתחום.

תכנון תקציב

תכנון תקציב הינו אחד הכלים החשובים ביותר, בנייה נכונה של תקציב יכולה לאפשר ניהול נכון וחכם יותר, שמירה על תקציב מאוזן ותכנון אפקטיבי של כל ההכנסות וההוצאות. יותר מכך, תכנון נכון יכול לספק מידע חשוב ומהותי לגבי העתיד הפיננסי.

תכנית חיסכון

תכנית חיסכון הינה חשובה מאוד עבור כל משפחה, יחיד ועסק. עידן דיגיטלי הינה סוכנות לביטוח פנסיוני בעלת רישיון משרד האוצר אשר הוקמה בשנת 2017 במטרה להיות סוכנות ביטוח דיגיטלית.

לתיאום פגישת היכרות אישית עם מומחי עידן דיגיטלי הירשמו כאן


כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK