תיקון 190

מאז התקבל כחוק לפני קצת פחות מעשור, תיקון 190 לפקודת מס ההכנסה מהווה את אחד הכלים החשובים ביותר בניהול חסכונות וקופות גמל בגיל השלישי. תיקון 190 מאפשר לכל אדם מעל גיל 60 לקבל תנאים מיטביים בניהול החסכונות וקופות הגמל שלו, וכך הוא מהווה גורם משקל באופן משמעותי על ניהול החסכונות והמשאבים הכלכליים שלנו ככל שאנחנו מתבגרים. אבל מה התיקון הזה אומר בדיוק, ואיפה נכנס העולם הדיגיטלי לסיפור? נסביר ממש כאן.

 

קצת על תיקון 190 לפקודה מס ההכנסה

בשנת 2012 עבר בכנסת תיקון מס’ 190 לפקודת מס ההכנסה – לכאורה עוד החלטה אפורה ורגילה בבית המחוקקים, אבל למעשה אירוע משנה חיים ממש עבור בני ובנות הגיל השלישי במדינת ישראל. תיקון זה, שניזום במסגרת ועדת העבודה והרווחה בכנסת, נועד לאפשר לבני ובנות הגיל השלישי גמישות כלכלית רבה יותר ותנאים מיטביים בניהול החסכונות שלהם ובתנאי קופות הגמל.

למעשה, עם מעבר התיקון וכניסתו לתוקף, הפכו קופות הגמל לאפיק ההשקעה וניהול החסכונות החכם והיעיל ביותר עבור גמלאים וגמלאיות במדינת ישראל. בשביל להבין מדוע זה המצב, צריך להבין בדיוק מה תיקון 190 מאפשר ומהם היתרונות שהוא מקנה.

 

רוצה להשקיע ולחסוך בתיקון 190? המומחים שלנו ישמחו לסייע לך


מה זה בעצם אומר? כל מה שצריך לדעת על תיקון 190

תיקון 190 לפקודת מס ההכנסה מקנה שורה של הטבות והקלות עבור עמיתים בגילאי פנסיה בתנאי קופות הגמל. ראשית, התנאים בהם צריך לעמוד עמית בכדי להיות זכאי להטבות אלה הם שניים:

  1. גיל 60 ומעלה.
  2. קצבת פנסיה חודשית של 4,500 ₪ לפחות.

מרגע בו עמית שמעוניין לפתוח קופת גמל עומד בשני התנאים הללו, הוא זכאי לניהול קופת הגמל תחת ההטבות שמקנה תיקון 190. וההטבות האלה, כמו שתבינו כעת, הן רבות ואטרקטיביות במיוחד:

  • פטור מלא ממס על רווחי הון: בקופת גמל רגילה בה מתנהלים החסכונות שלנו, ישנן השקעה שונות אותן הקופה מבצעת ורווחים שנקצרים בהתאם להן. בקופה רגילה, על אותם רווחים חל מס רווחי הון, שגוזר אחוז מסוים מתוך כל אירוע פיננסי שכזה לקופת המדינה כאירוע מס. תחת תיקון 190, לעמיתים ישנו פטור מלא ממס על רווחי הון באירועים פיננסיים כמו קבלת דיווידנדים ממניות בהן הקופה מושקעת, מכירת מניות, קבלת ריביות מאיגרות חוב ועוד.
  • פטור מלא ממס על קצבה חודשית: במידה והעמית מעוניין ליהנות מכספי קופת הגמל בתצורה של קצבה חודשית, תיקון 190 מעניק פטור מלא ממס על קצבה זאת.
  • פטור מלא ממס במעבר בין אפיקי השקעה: תחת תיקון 190 העברת כספים בין אפיקי השקעה שונים של קופת הגמל לא מהווה אירוע מס.
  • מס מופחת על משיכות גדולות: כאשר רוצים למשוך מקופת הגמל סכום כסף גבוה מזה שנקבע לקצבה החודשית, או אפילו למשוך את מלוא הכסף בקופה, תיקון 190 מכתיב כי המס על משיכות אלה יהיה מס מופחת בשיעור נומינלי של 15%, במקום ערך של 25% מהרווח הריאלי בקופות רגילות.
  • פטור מעמלות מסוימות בדמי הניהול: דמי הניהול של קופות גמל שעומדות בתנאי תיקון 190 הם נמוכים באופן משמעותי מאלה שבאפיקי חיסכון אחרים. הסיבה לכך היא שהתיקון מקנה פטור מעמלות שורה, דמי משמרת ומע”מ על דמי הניהול.
  • תנאי הורשה מיטביים: כל עמית שמנהל את קופת הגמל שלו תחת תנאי תיקון 190 רשאי לתכנן את הירושה ואת תנאי ההעברה של הכספים בקופות הגמל ליורשיו כבר בפתיחת קופת הגמל. התנאים בהם מתבצעת ההורשה הזאת הם תנאים שמקלים באופן משמעותי על התהליך ומהווים יתרון וחיסכון עבור היורשים, כאשר ישנה חלוקה לשני מצבים אפשריים:
  • יורשים של עמית שנפטר בגילאים 60-74 זכאים למשיכת כלל הרווחים בקופה בפטור מלא ממס רווחי הון.
  • יורשים של עמית שנפטר בגיל 75 ומעלה זכאים למשיכת כלל הרווחים בקופה במס מופחת בשיעור נומינלי של 15%, או בפטור ממלא ממס בקבלת הכספים כקצבה חודשית.

 

לבחירת מסלול השקעות והשוואה בין כלל החברות בתיקון 190 הירשמו לאתר ומומחי עידן דיגיטלי ישמחו לסייע 🙂


 

עבור גמלאים, תיקון 190 מאפשר חירות וגמישות כלכלית שחשוב מאוד לנצל

לאחר הפרישה והיציאה לפנסיה, ההכנסות החודשיות שלנו יורדות באופן משמעותי, וחשוב לתכנן את ניהול החסכונות שלנו בצורה נכונה בכדי שנהיה יכולים לשמור על רמת חיים גבוהה ולהמשיך לפרנס את עצמנו ואת משפחתנו.

תיקון 190 לפקודת מס ההכנסה מאפשר לנו בדיוק את זה – כאשר הוא בראש ובראשונה מקנה לעמיתים שבוחרים לנצל את ההטבות בו גמישות כלכלית, שלא קיימת בכמעט כל אפיק השקעה אחר. בגיל השלישי, גמישות כלכלית היא בעלת משמעות ישירה של חירות כלכלית ואישית – ועל זה אי אפשר להתפשר.

עידן דיגיטלי – מתיקון 190 ועד כלל צרכי הביטוח וניהול החסכונות, בלחיצת כפתור

כמו כל שאר השירותים שלנו, אצלנו בעידן דיגיטלי מציעים לכם לא רק את התנאים הטובים ביותר שתוכלו למצוא בניהול תיקי ההשקעות, החסכונות והפנסיה שלכם – אלא גם את הדרך הנוחה ביותר לעשות זאת.

תיקון 190 מהווה חלק בלתי נפרד מהטיפול של עידן דיגיטלי בלקוחות עם תיק פנסיוני, ואת התהליך כולו תוכלו להתחיל בעצמכם ממש כאן באתר. תוכלו לעשות השוואות בין הצעות שונות לניהול קופת הגמל והחסכונות שלכם ולמצוא את המסלול הנכון ביותר עבורכם, וכמובן שתוכלו גם להירשם דיגיטלית ממש כאן, וסוכן ביטוח פנסיוני מטעמנו ייצור אתכם קשר במהירות.

הר הביטוח – מאתרים כספים ועושים סדר בתיק הביטוחי

בישראל של 2021, כמעט כולנו אוחזים במבחר מגוון של פוליסות ביטוח, החל מפוליסת ביטוח לרכב, דרך ביטוח דירה ועד לביטוחי חיים וכמובן, ביטוחי בריאות. במרוצת הזמן רובנו מבצעים שינויים במוצרי הביטוח שלנו, מעדכנים ומוסיפים שירותים בהתאם לצורך, כך שלעיתים נוצרים ביטוחים כפולים או חסכונות הנשכחים מאחור. בדיוק לשם כך נוצרה המערכת הממשלתית “הר הביטוח” . מנוע חיפוש ייעודי לאיתור פוליסות וכפילויות במוצרי ביטוח. מהי חשיבותו של “הר הביטוח” וכיצד הוא מסייע לנו? המומחים של עידן דיגיטלי עושים לכם סדר

 

נתחיל בנתון מפתיע, על פי נתונים שפורסמו על ידי משרד האוצר לא מכבר,  המבוטחים בארץ משלמים סכומים לא מבוטלים בעבור ביטוחים שונים. עד כמה? הדוח מציג כי בישראל , בכל שנה, משקיעים קרוב ל 40 מיליארד ש”ח לטובת ביטוח חיים, קרוב ל 20 מיליארד ש”ח בעבור ביטוח כללי ועוד מעל ל 10 מיליארד ש”ח בעבור ביטוחי בריאות.

אכן, רובנו בעלי תיק ביטוחי ענף ובמרוץ החיים חשיבותו ברורה ואף גדלה עם הזמן לאור צרכים משתנים, שינויים במצבנו המשפחתי וכן תמורות פיננסיות. לכן, אין זה מן הנמנע, כי פעמים רבות נוצרות בשוגג כפילויות. אך עם יד על הלב, מתי לאחרונה בדקתם את התיק הביטוחי שלכם?

מהי משמעותו של “כפל ביטוחי”?

למעשה, המושג “ביטוחים כפולים” או “כפל ביטוחי” מתייחס למצב בו מבוטח הוא בעל מספר כיסויים ביטוחיים עבור מקרה ביטוח אחד. כלומר, קיימות פוליסות ביטוח שונות בעלות כיסוי ביטוחי זהה.

היכן הבעיה? המבוטח משלם סכום חודשי קבוע, בשפת הביטוח “פרמיה” בעבור אותו כיסוי, אך באם יתרחש מקרה ביטוחי, יוכל אותו המבוטח להגיש אך ורק תביעה אחת. וכמובן, אם אותה התביעה תאושר, התשלום עבור המקרה הביטוחי יתקבל רק מחברה אחת. בשורה התחתונה, המבוטח משלם תשלום חודשי עבור אותו כיסוי בכמה פוליסות, אך בפועל – מקבל פיצוי מפוליסה אחת בלבד.

כיצד נוצר כפל ביטוחי?

כאמור, החיים דינמיים ומלאי שינויים. ודאי תסכימו כי תוכנית הביטוח שלכם בגיל 25 אינה מתאימה כלל וכלל לגיל 40. לכן, לא אחת אנו נדרשים לערוך שינויים והתאמות בתכניות הביטוח שלנו כך שיהלמו את השלבים השונים בחיינו. לעיתים אנחנו מעדכנים פוליסות קיימות, רוכשים מוצרי ביטוח נוספים, או מצטרפים לתוכניות ביטוח המוצעות לנו במסגרת מקום העבודה.

כך או כך, אנחנו ממליצים אחת לתקופה, להיעזר בייעוץ ביטוחי, לבחון את הפוליסות שברשותכם, לבדוק האם יש צורך לעדכנן ולוודא כי אינכם משלמים תשלום כפול המספק מענה זהה ויוצר כפל ביטוחי. 

הכירו את “הר הביטוח” – תמונת מצב כוללת ועדכנית של התיק הביטוחי

הר הביטוח” הוא כלי דיגיטלי ייחודי, פרי פיתוח ייעודי של משרד האוצר, אשר מטרתו לספק למבוטח את כל המידע הביטוחי תחת קורת גג דיגיטלית אחת. מדובר במנוע חיפוש המאפשר לכולנו לאתר את כלל מוצרי הביטוח אשר נרכשו על ידינו במהלך החיים ומרכיבים את התיק הביטוחי שלנו.

כלומר, באמצעות השימוש במערכת החיפוש של “הר הביטוח” נוכל לקבל תמונת מצב מלאה של כלל מוצרי הביטוח הקיימים והפעילים עליהם אנחנו משלמים בכל חודש.

בנוסף, המערכת מסייעת באיתור פוליסות שונות של קרובי משפחה שנפטרו וכספים שטרם נפדו. לא פחות חשוב מכך, מערכת “הר הביטוח” מספקת לנו מידע על מוצרים בעלי כיסוי ביטוחי זהה ובכך היא משמשת גם כמנוע איתור לביטוחים כפולים במגוון פוליסות ומוצרי ביטוח. והרווח? בעזרתה נוכל לדעת האם אנחנו משלמים פעמיים שלא לצורך.

ידידותית, זמינה וקלה לשימוש – כך פועלת המערכת 

השימוש במערכת “הר הביטוח” מציג ממשק ידידותי ונוח לכולם. באמצעות הקלדה של תעודת זהות, תוכלו לראות את מכלול מוצרי הביטוח הקיימים בתיק הביטוחי אשר ברשותכם. בנוסף, המערכת מאפשרת פילוח על פי תחום הביטוח, מפרטת את רשימת חברות הביטוח, הפרמיה ששולמה בעבור כל מוצר וכד. 

זאת ועוד, הממשק מספק נתונים על מדדי איכות, השוואת מחירים ושירות של כל חברת ביטוח בהתייחס לכל מוצר ביטוחי, באמצעות קישור למחשבון ההשוואה של רשות שוק ההון, 

כיצד תוכלו לאתר כפל ביטוחי?

במערכת “הר הביטוח” ישנם מספר מאפיינים מובנים, אשר מטרתם לסייע באיתור כפל ביטוחי. במידה והמערכת מזהה כפל ביטוחי, יוצג מעין משולש אזהרה, המתריע על כפילות. 

אילו יתרונות ישנם לשימוש במערכת?

מערכת “הר הביטוח” הינה מערכת ממשלתית, ברשות משרד האוצר ועל כן מדובר בממשק מאובטח, מוגן וכמובן חינמי. בעזרתה תוכלו לקבל נתונים עדכניים, המתעדכנים על בסיס חודשי, לצפות בכלל מוצרי הביטוח שלכם, בין אם מדובר בביטוח רכב, ביטוח דירה , ביטוח עסק, ביטוח חיים ועוד ואף לקבל מידע על חברות הביטוח, סוגי הביטוח והתשלומים עבורם. וכמובן, לזהות באם קיים כפל ביטוחי.

עידן דיגיטלי – ייעוץ ביטוחי מתקדם בלחיצת כפתור

לפני מספר שנים, פתחה רשות ההון במחקר מקיף אודות שוק הביטוחים בארץ, הממצאים היו יותר ממפתיעים, בלשון המעטה. על פי הדוח, יותר ממחצית המבוטחים בארץ מחזיקים בביטוחים כפולים, ללא ידיעתם, כמובן.

זאת ועוד, ככל שהעמיקה הבדיקה, כך נמצא כי ישנם הבדלים עצומים בפרמיה החודשית אותה ישלמו מבוטחים עבור אותו ביטוח, בהשוואה בין חברות הביטוח השונות. הנתונים הללו חידדו את הצורך בשקיפות ובהנגשת המידע בעולם הביטוח והולידו את “הר הביטוח” – כלי דיגיטלי, נגיש, ברור והוליסטי, המרכז את כלל המידע הביטוחי תחת קורת גג אחת.

מניסיוננו, אנשים רבים אינם מודעים לפוליסות הביטוח השונות שברשותם, לתשלומים גבוהים מדי או לכפל ביטוחים. יתרה מכך, היעדר המידע, מונע מהם להתמקח ולנהל משא ומתן ובכך להוזיל עלויות עצומות. חשוב לנו לומר, ביטוח הינו מוצר ארוך טווח בעל עלויות המתפרשות על פני שנים. המשמעות ברורה, הוזלה חודשית עשויה להוות חיסכון לא מבוטל של כספים. 

ב”עידן דיגיטלי“, סוכנות לביטוח פנסיוני, אנו מציעים מנעד רחב של מוצרים פיננסיים, שירותי ביטוח , השוואת מחירים וכן איתור כספים אבודים. במטרה לעשות “סדר דיגיטלי” בעולמות הביטוח ולספק ללקוחותינו את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורם.  במסגרת הדוח אותו תפיקו במערכת “הר הביטוח”, תוכלו לקבל תמונת מצב ראשונית ועדכנית אודות התיק הביטוחי שלכם. נשמח לסייע לכם בייעוץ ביטוחי, בליווי אישי ובהתאמת מוצרי הביטוח המדויקים עבורכם.

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה בנושא הר הביטוח, מוזמנים ליצור עמנו קשר!

ביטוח רכב דיגיטלי

ביטוח הרכב הוא הביטוח השכיח ביותר בישראל, וכל רכב שעולה על הכביש מחויב בביטוח חובה לרכב לכל הפחות. משום כך, ברור מדוע יותר ויותר אנשים רוצים לעשות את הביטוח הזה בצורה מהירה, יעילה, נוחה ושמעניקה את השליטה ללקוח – או במילים אחרות, בצורה דיגיטלית. אם אתם מתלבטים איך לעשות את ביטוח הרכב שלכם, ורוצים לדעת מה היתרונות של ביטוח רכב דיגיטלי, אנחנו בעידן דיגיטלי כאן עם הסבר מפורט בשבילכם.

ביטוח רכב הוא מוצר הביטוח השכיח והנפוץ בישראל

במדינת ישראל, רכב לא יכול לעלות על הכביש מבלי שיש לו ביטוח. מבחינה חוקית, רכב מחויב בביטוח חובה לכל הפחות בכדי שהוא יוכל לנסוע, אך הרוב הגדול של האנשים בוחר להרחיב את הביטוח הזה עם ביטוח מקיף לרכב שכולל גם כיסוי לצד ג’. משום כך, ובהתחשב בממוצע הישראלי של יותר מרכב אחד בכל משק בית, ניתן להבין בקלות מדוע ביטוח רכב מהווה את מוצר הביטוח השכיח והנפוץ ביותר בישראל.

וכמו כל מוצר אחר שהדרישה שלו היא גבוהה כל כך – ככל שהשנים עוברות יש צורך בהתאמה שלו לעידן שבו אנו חיים ולצרכים המודרניים שלנו. הכוונה שלנו היא כמובן לתהליך הדיגיטציה שעובר על כולנו, כשאנחנו עושים יותר ויותר דברים בלחיצת כפתור מהמחשב או אפילו מהטלפון החכם שלנו. גם ביטוח הרכב שלנו לא צריך להישאר מאחור – ולביטוח רכב דיגיטלי יש יתרונות רבים שחשוב להכיר.

ביטוח רכב דיגיטלי הוא קודם כל נוח יותר

כמו כל דבר דיגיטלי אחר, ברגע שבו אנחנו עושים את ביטוח הרכב שלנו בצורה דיגיטלית הוא פשוט נוח יותר. במקום ליצור קשר טלפוני או אפילו פיזי עם חברות הביטוח השונות, כל מה שצריך הוא להיכנס לאתר ולבחור את מוצר הביטוח שמתאים לנו בהתאם לרכב שלנו. היתרון הגדול של העולם המקוון שבו אנחנו חיים הוא שאנחנו רואים יותר ויותר אפשרויות לפני שאנחנו מקבלים החלטה, ואנחנו לא כבולים לאפשרות אחת ומקבלים החלטות בתוך מסדרון צר של אפשרויות.

גם בביטוח רכב הדבר לא שונה – על אף שפוליסות ביטוח הרכב (בדגש על ביטוח החובה) הן דומות מאוד ואף זהות במקרים רבים בין חברה לחברה, חברות הביטוח השונות מכניסות תנאים והטבות הנבדלים זה מזה לפוליסות שלהן, וכך יש הבדל בין מוצר ביטוח אחד לאחר גם עבור אותו הרכב.

כשעושים ביטוח רכב דיגיטלי אפשר פשוט להשוות בין כל האפשרויות האלה ולהחליט מה הכי נכון עבור הצרכים שלכם, בשיקול של מחיר מול כיסוי ביטוחי. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם בצורה הנוחה ביותר, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית שלכם או אפילו להרים טלפון אחד.

כשעושים ביטוח רכב דיגיטלי, השליטה בידיים שלכם

העולם המודרני מעניק ללקוח שליטה. כל מי שעובד בתחום שיש בו שירות לקוחות כלשהו, או שמציע מוצר כלשהו (כמו ביטוח רכב), יודע שהשליטה נמצאת היום בידיים של הלקוח והוא זה שמחליט מה נכון בשבילו. כשעושים ביטוח רכב דיגיטלי, חשוב מאוד שתהיה שליטה כזאת, והיא מגיעה קודם כל מאינפורמציה זמינה.

בעבר, כשהיינו רוצים לעשות ביטוח מכל סוג היינו צריכים לסמוך על סוכן הביטוח שלנו כשהוא מציג בפנינו פוליסות מורכבות שאנחנו לא מבינים עד הסוף. היום, עם סוכנות ביטוח רכב דיגיטלי כמו עידן דיגיטלי, אתם מקבלים את הפוליסה במלואה למסך שלכם, מקבלים את כל המשמעויות שלה וכל מה שאתם צריכים לדעת עליה באותו רגע, ויכולים לקבל החלטה מושכלת.

הדבר משנה באופן משמעותי את שוק הביטוח ככלל ואת שוק ביטוחי הרכב בפרט, שכן לקוחות ומבוטחים שיש להם יותר שליטה הם כאלה שמבינים טוב יותר על מה הם משלמים ומקבלים החלטות נכונות יותר בבחירת פוליסת הביטוח.

לא רק ברכישת הביטוח – גם בניהול שלו ואפילו בתביעה

ביטוח רכב דיגיטלי אמנם מתחיל בבחירת פוליסת הביטוח ובחיתום שלה באופן דיגיטלי, אבל הוא ממש לא מסתיים שם. אם עושים את כל התהליך בצורה דיגיטלית, אבל בסופו של דבר ברגע שבו נצטרך לנהל או לשנות את פוליסת הביטוח, או אפילו להגיש תביעה לאחר תאונה או כל מצב דומה – נצטרך לעשות זאת בצורה מסורבלת מול נציג אליו נצטרך להגיע פיזית, הרי שלא עשינו בכך שום דבר.

ביטוח רכב דיגיטלי צריך להיות דיגיטלי מקצה לקצה, כולל ניהול הפוליסה ומוצרי הביטוח השונים בצורה דיגיטלית ועריכת שינויים בצורה דיגיטלית, ובמידת הצורך אפילו הגשת תביעה לביטוח באופן דיגיטלי ובלחיצת כפתור. זהו ביטוח רכב דיגיטלי מקצה לקצה, ובאותה נשימה תמיד חשוב שגם יהיו מאחורי הביטוח הדיגיטלי אנשים שאכפת להם מהלקוחות שלהם ושיודעים לתת מענה אנושי במידת הצורך, בדיוק כמו שיש בעידן דיגיטלי.

עידן דיגיטלי – הכתובת שלכם לביטוח רכב דיגיטלי

אם אתם צריכים לעשות ביטוח רכב דיגיטלי, אתם צריכים לפנות לסוכנות הביטוח שמתמחה יותר מכל דבר אחר במוצרי ביטוח דיגיטליים ובשירות דיגיטלי ללקוחות הרבים שלה.

אלה הם בדיוק אנחנו – עידן דיגיטלי. לקוחותינו הרבים נהנים הן מנוחות השירות הדיגיטלי שלנו, עם מוצרי ביטוח רבים לרבות ביטוח רכב בלחיצת כפתור, והן מהמענה האנושי המקצועי והאיכותי שלנו שיודע לטפל בכל פנייה במהירות וביעילות.

כל אחד מכם צריך ביטוח רכב, ואתם רוצים שתהליך ביטוח הרכב הדיגיטלי שלכם יהיה כמה שיותר נוח, מהיר, זול, ועם כמה שיותר שליטה בידיים שלכם – לדברים האלה בדיוק אנחנו מתחייבים בעידן דיגיטלי.

ביטוח חיים דיגיטלי – עידן חדש בעולמות הביטוח

בשנים האחרונות, לאט ובטוח, שוק הביטוח וההון עוברים תהליכי שינוי ורפורמה, מצמצמים פערים ומצטרפים לעולמות הדיגיטל. מתוך כך צומח ענף ביטוחי חדש רענן ודיגיטלי המציע ביטוח חיים, בריאות ואפילו ביטוח משכנתא, בהליך שקוף, מפורט ומהיר וכבונוס, במחיר תחרותי במיוחד. מהו ביטוח חיים דיגיטלי ובמה הוא נבדל מביטוח חיים רגיל? מומחי הפיננסיים של “עידן דיגיטלי” עונים על כל השאלות החשובות

בעולם ובישראל, בפרט, יותר ויותר אנשים, צעירים ובוגרים כאחד, מבינים כי ביטוח חיים אינו בגדר מותרות, אלא מוצר חיוני לכל דבר ועניין. אין מנוס, בישראל של 2021, קצב החיים המהיר ותזזיתי, אתגרים וסיכונים הם מנת חלקם של רבים מאתנו, מה שהופך את ביטוח החיים לנדרש ונצרך גם עבור צעירים.

לצד ההבנה ההולכת וגדלה בחשיבותו, רבים אינם מודעים לסעיפים השונים בפוליסות, לכיסויים הניתנים ולפערי המחיר המשמעותיים בין חברות הביטוח, מה שעשוי במקרה הטוב, להסתכם בעלויות גבוהות לאורך השנים, ואף להוביל, במקרה הרע, לפגיעה בזכויותיהם ובזכויות הקרובים להם. ביטוח חיים דיגיטלי מבקש לשנות את התמונה הזו בהציעו מידע נגיש ומפורט, שקיפות והשוואת מחירים, המאפשרים למבוטח בחירה מושכלת. הכול על כך ועוד, במאמר הבא.

הרפורמה בביטוחי החיים יוצאת לדרך

נתחיל בחדשות טובות, תוחלת החיים של תושבי ישראל נמצאת בעלייה מתמדת. והחדשות הפחות טובות? מרבית המבוטחים משלמים עלויות גבוהות בהרבה מהנדרש. במהלך 2019 ביצע משרד האוצר בדיקה קפדנית של שוק ביטוחי החיים ומצא כי למרות העלייה המתמדת בתוחלת החיים וצמצום התחלואה, ביטוחי החיים אינם נמצאים בהלימה לנתונים העדכניים, משמע, רובנו משלמים תעריפים גבוהים שלא לצורך. הבדיקה והממצאים בנושא הובילו לתחילתה של רפורמה אשר עתידה לחסוך סכומי כסף משמעותיים ולהוזיל עלויות בעשרות אחוזים. נשמע לא רע, נכון?

תעודת ביטוח – הכול אודות ביטוח חיים 

מהו ביטוח חיים? בבסיסו הוא חוזה הדדי, אשר נערך בין המבוטח ובין חברת הביטוח. מטרתה של פוליסת ביטוח החיים הינה להבטיח תגמול כספי למוטבים , כפי שנקבעו בחוזה, במקרה וחלילה המבוטח נפטר. קיימים שני סוגים עיקריים של ביטוחי חיים, הראשון שבהם הוא ביטוח מסוג “ריסק”, ביטוח ללא מרכיב חיסכון, המעניק פיצוי כספי במקרה של פטירה ואילו השני הוא ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה או נכות, אשר מעניק סכום חד פעמי, או קצבה חודשית, במקרה של אובדן כושר עבודה או נכות.

ביטוח חיים – לעתיד בטוח עבור המשפחה

כולנו רוצים את הטוב ביותר עבור משפחתנו. יותר מהכל, ביטוח חיים מהווה רשת ביטחון כלכלית ומקנה לנו שקט נפשי מבורך, הנובע מתוך הידיעה כי במקרה של פטירה, חלילה, יפוצו היקרים לנו בסכום כסף אשר מטרתו לדאוג לרווחתם הכלכלית. עם זאת, חשוב לנו לומר, כי מניסיוננו משפחות רבות בארץ נמצאות במצב הקרוי תת ביטוח, כלומר, אם חלילה מתרחש מקרה ביטוחי, מלבד הפגיעה והאובדן, תפגע גם רמת החיים באופן משמעותי.

ביטוח חיים דיגיטלי – במה הוא שונה מביטוח חיים רגיל?

כאמור, ביטוח חיים הוא מוצר חיוני הנועד להבטיח את עתיד המשפחה במקרה של אובדן וחשיבותו ברורה. ביטוח חיים דיגיטלי זהה לביטוח חיים מסורתי בכל המובנים. 

ממש כמוהו, הוא מהווה כיסוי אשר מעניק ביטחון כלכלי למשפחת המבוטח וליקרים לו במקרה של אובדן. ההבדל העיקרי נעוץ בהיותו מוצר חדשני, דיגיטלי, אשר נולד כתוצאה מהרפורמה בשוק הביטוח. 

חוויה חדשנית בקליק – כל היתרונות בביטוח חיים דיגיטלי

ביטוח חיים דיגיטלי נוצר במטרה לאפשר למבוטחים מידע מלא ומפורט על כיסויי הביטוח, שקיפות והשוואת מחירים בתהליך המתבצע אונליין בנוחות ובקלות.

בתהליך שכזה, התמחור מדויק ובהיר, כך שכל מבוטח יכול לראות בברור עלויות שונות, להבין את ההמלצות ולבחור במסלול המתאים עבורו.

בנוסף, כפי שתיארנו, גם בתחום ביטוחי החיים, פערי התמחור עשויים להגיע לסכומים גבוהים מאוד, בעיקר לאור העובדה כי מדובר במוצר ארוך טווח. חברות הביטוח הדיגיטליות מציעות מחירים אטרקטיביים ומותאמי צרכים. גם אם יש ברשותכם ביטוח חיים קיים, ניתן ומומלץ לבדוק האם תוכלו לחסוך בעלויות באמצעות רכישת ביטוח חיים דיגיטלי.

כך או כך, לצד היתרונות המשמעותיים הללו, אין כל ספק כי מדובר בחוויה חדשנית, דיגיטלית, מהירה וידידותית למשתמש, המציעה שירות מעולה וזמינות גבוהה.

למי מומלץ לרכוש ביטוח חיים דיגיטלי?

כיום כבר ברור כי ביטוח חיים מומלץ לכולם, גם בגילאים צעירים יותר ובפרט עבור אלו מאתנו אשר בני משפחתם תלויים בהם כלכלית. במקרה של מוות בטרם עת, יזכו המוטבים בפיצוי כספי ,ברווחה כלכלית וביכולת לשמור על אורח החיים שלהם, לצד האובדן. ביטוח חיים דיגיטלי מאפשר לדאוג לכך מראש בתהליך נגיש ונוח למשתמש. 

כיצד מצטרפים לביטוח חיים דיגיטלי?

תהליך ההצטרפות לביטוח חיים דיגיטלי הוא מהיר וברור. תחילתו במילוי פרטים המאפשרים למערכת להפיק הצעות בהתאם לנתונים האישיים. בשלב השני, תוצג השוואת מחירים אונליין, כך שהמבוטח יכול להשוות בקלות ובנוחות בין המחירים והתנאים המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות.  עם קבלת הנתונים על עלויות הביטוח וגובה הפיצוי הניתן, יוכל המבוטח להתרשם מן ההצעות השונות ולבחור בזו המתאימה ביותר עבורו. 

עידן דיגיטלי – מלווים אתכם יד ביד במקצועיות ובאמינות

נעים להכיר, אנחנו “עידן דיגיטלי“, הסוכנות מובילה לביטוח פנסיוני. אנו שמחים להציע ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרים פיננסיים, שירותי ביטוח , השוואת מחירים ואיתור כספים אבודים, בהתאמה אישית לצרכים שלכם ובליווי מקצועי של סוכני הביטוח שלנו.

אנחנו מאמינים בשקיפות ואמינות ולא פחות מכך בתהליכי רכישה ברורים ופשוטים. לכן, אנחנו מקדמים ומציעים מערכות חכמות אשר מטרתן לעשות “סדר דיגיטלי” בעולמות הביטוח ולספק ללקוחותינו את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורם. במסגרת השירותים הניתנים תוכלו לקבל הצעה לביטוח חיים דיגיטלי בתהליך מהיר הכולל הרשמה קצרה . בנוסף תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות לביטוח ממספר רחב של חברות .

לייעוץ, הכוונה ומידע מקצועי בנושא ביטוח חיים דיגיטלי, מוזמנים ליצור עמנו קשר!

תכנון פרישה לפנסיה ותוכניות חיסכון מומלצות

שלב הפרישה לפנסיה הוא אחד השלבים החשובים והמהותיים בחיינו הבוגרים, כשאנחנו רוצים ליהנות מפרי עמלנו לאורך שנים. אנחנו מפרישים כספים לפנסיה במשך שנים רבות, מתוך רצון לדאוג לעצמנו ולמשפחתנו כלכלית בעת פרישתנו מהעבודה. לפיכך, חשוב לתכנן היטב את הפרישה לפנסיה ולדעת כיצד להשתמש בכלל המכשירים הפנסיונים ומכשירי החיסכון השונים. השירות של עידן דיגיטלי מציע לכם בדיוק את זה.

מדוע חשוב לתכנן את הפרישה לפנסיה, ומה זה בעצם אומר?

על הנייר, אפשר היה לחשוב שפרישה לפנסיה היא התהליך הכי פשוט בעולם. אנחנו חוסכים לאורך השנים שקל לשקל בקרן הפנסיה שלנו, ובבוא העת כשאנחנו מחליטים לפרוש, אנחנו מתחילים לקבל את כספי הפנסיה שלנו בצורה של קצבה חודשית. האם זה באמת כזה פשוט? התשובה היא כמובן לא. תהליך הפרישה לפנסיה הוא תהליך מורכב, הן מבחינה בירוקרטית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה אישית ונפשית. בשביל לבצע את המעבר מאנשים עובדים ומפרנסים שיוצאים מדי בוקר לעבודה, לחיי פרישה בהם אנחנו יכולים להשקיע יותר במשפחה ובחיים האישיים שלנו – צריך לבצע התאמות רבות מבחינה אישית וכלכלית.

אנשים רבים, שלא מתכננים את התהליך הזה נכון, עלולים לקבל החלטות לא נכונות שישפיעו על מצבם לאורך שנים אחר כך. החל בתכנון נכון של ההקצבה החודשית, ועד היכרות עם כלל האפשרויות שעומדות לפתחינו מבחינת חסכונות ומיסים – תכנון פרישה לפנסיה הוא תהליך הכרחי עבור כל אחד ואחת מאיתנו.

אילו תוכניות חיסכון מומלץ להפעיל לפני ובמהלך הפרישה לפנסיה?

אחד הכלים החשובים ביותר, שמאפשרים לנו לנהל את החסכונות והכספים שלנו בצורה חכמה עם הפרישה לפנסיה, הוא השימוש בתוכניות חיסכון שונות. חשוב מאוד להבין שלכל תוכנית חיסכון ומכשיר כלכלי, מקרנות פנסיה ועד קופות גמל, יש דינים וחוקים שונים, וישנה שיטה שונה של מיסוי. שימוש נבון בתוכניות חיסכון, תוך היכרות עם המגבלות השונות וההזדמנויות השונות שכל תוכנית כזו מעניקה לנו, יכול לשפר משמעותית את תנאי הפרישה והפנסיה שלנו.

בהקשר זה, חשוב לזכור שבשביל לנהל את תכנון הפרישה לפנסיה הזה בצורה חכמה ובכדי להשתמש בתוכניות חיסכון שונות בצורה מושכלת, נדרשת היכרות מעמיקה עם העולם הפיננסי ועם כל האפשרויות בתחום. לכן חשוב שהמהלך יהיה מנוהל על ידי סוכנים פנסיונים ואנשי מקצוע שמתמחים בכך.

ניהול מושכל של הפנסיה שלכם, כבר משלב תכנון הפרישה וגם במהלך הפרישה עצמה והשימוש בקרן הפנסיה – יכול לחסוך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים ולשנות באופן מהותי את מצבכם עם הפרישה. דוגמה טובה לתוכנית חיסכון יעילה ביותר במהלך הפנסיה היא קופות גמל, שכן בהקשר הספציפי של קופות גמל ישנם תיקונים שהופכים את השימוש בהן למשתלם ביותר.

כמה דברים שחשוב להכיר ואפשרויות שכדאי לנצל סביב הפרישה

תיקון 125ד לפקודת מס הכנסה הוא תיקון שמעניק לגמלאים פריווילגיות כלכליות שקשורות למס רווחי הון. במצב רגיל, מבלי שמפעילים את התיקון הנ”ל, מס רווחי הון עומד על 25% מכלל הכספים שתרצו למשוך מהקרנות השונות שלכם. עם זאת, תיקון 125ד מקנה לגמלאים שנולדו במהלך או לפני שנת 1948 פטור חלקי מהמס כאשר מדובר בתוכניות חיסכון או פק”מ. כך, ההפרש יכול לעמוד על עשרות אלפי שקלים בחישוב שנתי – סכום שיכול להיות משמעותי ביותר אם יודעים להפעיל את ההטבה המדוברת. חשוב גם לציין שמדובר בהטבה שנתית שאינה נצברת – מה שממחיש עוד יותר את הצורך בניהול מקצועי של תיק הפנסיה שלכם.

עוד דוגמה שחשוב להכיר היא תיקון 190 לפקודת מס ההכנסה, שמתייחס ספציפית לקופות גמל והופך אותן לאטרקטיביות ביותר בתכנון הפרישה שלכם. לפי תיקון זה, ניתן למשוך כספים שהופקדו בקופת גמל עד תקרה מסוימת ובתנאי שישנו סכום מסוים בקרן הפנסיה, ולשלם עליו מס רווחי הון מופחת בערך של 15%. תיקון זה הופך את קופות הגמל למכשיר פיננסי מצוין, שמאפשר לגמלאים רבים רווחה כלכלית גבוהה יותר מזו שקצבת הפנסיה הרגילה שלהם מאפשרת להם.

גם כאן – חשוב לדעת כיצד לפתוח את קופת הגמל תחת ההנחיות של תיקון 190, וכיצד לבצע את ההפקדות ואת המשיכות בתנאים המיטביים שיחסכו ללקוח כמה שיותר כסף. גם כאן, חשוב לבצע את התהליך הזה בצורה מקצועית.

פנו לעידן דיגיטלי עוד היום ותקבלו מענה מדויק ומקצועי בתכנון פרישה לפנסיה

כמו שבטח הבנתם, פרישה לפנסיה לא מתבצעת במכה אחת סתם ככה. פרישה לפנסיה היא תהליך, שחשוב לתכנן בצורה הנכונה ביותר גם מבחינה אישית וגם מבחינה כלכלית. אצלנו בעידן דיגיטלי מבינים זאת היטב. אנחנו מבטיחים לכל לקוח שלנו תיק שמנוהל באופן אישי על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו נבצע יחד אתכם תכנון פרישה לפנסיה, ונדע להשתמש בכל המכשירים והכלים הרלוונטיים בכדי להפוך את הפרישה שלכם לתהליך נוח ופשוט. גם במהלך הפנסיה עצמה, נדע להשתמש בכל ההטבות והכלים שיאפשרו לכסף שלכם להיות אך ורק שלכם, ולחסכונות שלכם לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. אצלנו בעידן דיגיטלי הלקוח תמיד נמצא בראש מעייננו – ואיננו רואים שום אינטרס מלבד האינטרס שלו.

ביטוח משכנתא דיגיטלי – כך עושים זאת היום בקלות ובפשטות

בדרך לבית משלכם? מזל טוב! כעת אתם מתחילים את המסלול המרגש והמאתגר לרכישת דירה, אשר תחילתו, כמובן, במשכנתא ובביטוח משכנתא. ביטוח המשכנתא הוא חלק בלתי נפרד מלקיחתה, והוא כרוך בלא מעט הליכים בירוקרטיים ועלויות נלוות. אך, האם ידעתם כי בשנים האחרונות ישנן אלטרנטיבות קלות ומהירות יותר, המציעות תחלופה יעילה וחיסכון בעלויות? מהו ביטוח משכנתא דיגיטלי ועבור מי הוא מתאים? המומחים שלנו התכנסו לענות על כל השאלות החשובות.

עבור רובנו, רכישת דירה היא אחד הצעדים המשמעותיים בחיינו, המהווה ציון דרך מרגש וכמובן בעלת היבט כלכלי ניכר. אין זה מפתיע, מכיוון שלרוב, דירה היא הרכוש הגדול והיקר ביותר ברשותנו. ועדיין, בוודאי תופתעו לשמוע כי בכל הנוגע לביטוח משכנתא, רבים מלוקחי המשכנתא אינם מודעים לאפשרויות השונות הקיימות היום ובוחרים בביטוח משכנתא ללא בדיקה מעמיקה של הנושא ומבלי לדעת כי קיימות חלופות אטרקטיביות יותר ובעלות ערך עבור הלקוחות. כל הפרטים מחכים לכם במאמר הבא.

 

ביטוח משכנתא – קווים לדמותו

כל לווה משכנתא יודע כי ביטוח המשכנתא הוא חלק בלתי נפרד והכרחי מהתהליך. בפשטות, מכיוון שמדובר בסכומי כסף לא מבוטלים, הגוף המלווה, בין אם מדובר בבנק או בגוף אחר, נוקט בשורת אמצעים אשר מטרתם להבטיח את החזר ההלוואה. אחד הכלים העיקרים הללו הוא ביטוח המשכנתא, אשר מורכב משני מרכיבים עיקריים, ביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה למשכנתא.

ביטוח חיים למשכנתא – תנאי הכרחי ללקיחת המשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הינו ביטוח חובה, בשל הסיבה הברורה כי מותו של אדם עלול להותיר חובות כבדים, אותם עדיין יש לפרוע. חובת הביטוח נועדה להבטיח כי במקרה של פטירה, חלילה, יוחזר סכום ההלוואה לגוף המלווה.

חשוב לדעת כי תשלומי ביטוח החיים למשכנתא אינם אחידים והם משתנים מאדם לאדם, כתלות באורך תקופת המשכנתא וכן בפרמטרים אישיים כגון: גיל, מקצוע ועיסוק, מצב בריאותי ועוד.

ביטוח מבנה למשכנתא – כיסוי חיוני מפני נזקים

כאמור, הרכיב הנוסף של ביטוח המשכנתא, הוא ביטוח מבנה למשכנתא. מטרתו ברורה – כיסוי ביטוחי למבנה המגן על הלווים והמלווים כאחד. ביטוח מבנה למשכנתא מתייחס לנזקים אשר עלולים לקרות לבניין, או כמובן, לדירה. אילו מקרים נכללים תחת הגדרה זו? קצר חשמלי, שריפה, הצפות, תקלות בצנרת ועוד ועוד.

ביטוח משכנתא מסורתי או דיגיטלי ?

כאמור, ביטוח משכנתא הוא חלק בלתי נפרד מהליך המשכנתא וכל לווה מחויב בו. אבל, החדשות הטובות הן שאם בעבר, מלבד הבנק, לא ממש היו אפשרויות נוספות לביטוח משכנתא, הרי שבשנים האחרונות, התמונה הולכת ומשתנה לטובת הלווים. בעקבות תהליכי רפורמה ושינויים בתחום ההון, שוק הביטוח מתעדכן ומתחדש ולאחרונה מציע חלופות פרטיות ואטרקטיביות בדמות חברות הביטוח, אשר מציעות ביטוח משכנתא דיגיטלי מדויק ומפורט, בהתאמה אישית לכל לקוח.

ביטוח משכנתא דיגיטלי – ביטוח מותאם צרכים

מהו ביטוח משכנתא דיגיטלי? למעשה, מדובר בביטוח משכנתא לכל דבר ועניין הכולל ביטוח חיים ומבנה למשכנתא, ממש כמו בבנק. ההבדל המהותי הוא כי חברת הביטוח מציעה ביטוח מותאם צרכים ומדויק לכל לקוח, בהתאם למאפיינים הייחודיים לו באופן שקוף, ברור ומפורט. מלבד העובדה כי ביטוח משכנתא דיגיטלי מספק לכל לקוח מענה אישי ופרטני , מדובר בהליך מהיר, נוח וקל לשימוש, ללא ספק, חוויה דיגיטלית. 

אילו יתרונות מציג ביטוח המשכנתא הדיגיטלי? 

ביטוח משכנתא דיגיטלי מציע יתרונות רבים לעומת החלופות. ראשית, מדובר בתהליך שקוף וברור, בו ניתן ללקוח מידע מלא לגבי הכיסויים הניתנים לו וההמלצות עבורו. שנית, התמחור מדויק ובהיר, כך שכל מבוטח יכול לראות בברור עלויות שונות ולבחור במסלול המתאים עבורו.

שנית, גם בתחום ביטוחי המשכנתאות, פערי התמחור עשויים להגיע לסכומים גבוהים מאוד, בעיקר לאור העובדה כי מדובר בתקופת ביטוח ארוכת שנים. חברות הביטוח הדיגיטליות מציעות מחירים אטרקטיביים ומותאמי צרכים. גם אם מדובר בביטוח משכנתא קיים, ניתן ומומלץ לבדוק האם תוכלו לחסוך בעלויות באמצעות רכישת ביטוח משכנתא דיגיטלי.

בשורה התחתונה, מלבד היתרונות המהותיים הללו, מדובר בחוויה דיגיטלית, מהירה וידידותית למשתמש, המציעה שירות מעולה וזמינות גבוהה. למעשה, כל תהליך הרכישה כולל ההשוואות ומילוי טופס הבקשה, נעשה באופן דיגיטלי, ורק האישור הסופי מבוצע טלפונית מול סוכן הביטוח – כמה קל ופשוט!

עידן דיגיטלי – הדרך לביטוח משכנתא דיגיטלי מתחילה כאן!

מהפכת הדיגיטל מלווה אותנו כבר לא מעט זמן והיא לא פוסחת על ענף הביטוח, בהציעה מגוון רחב של שירותי ביטוח דיגיטליים העונים לצרכים שונים, החל מביטוח דירה, דרך ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא דיגיטלי ועוד רבים אחרים. בשונה מאשר בעבר, בעת לקיחת ביטוח המשכנתא, תוכלו לבחור בין הצעות שונות, לבצע השוואת מחירים ולבחור בביטוח המשכנתא הדיגיטלי המתאים עבורכם – הכול בתהליך שקוף, הרכבה והתאמה אישית של הפוליסה וכמובן, חיסכון משמעותי בעלויות.

ב”עידן דיגיטלי“, סוכנות לביטוח פנסיוני, אנו מציעים מנעד רחב של מוצרים פיננסיים, שירותי ביטוח, השוואת מחירים ואיתור כספים אבודים. במטרה לעשות “סדר דיגיטלי” בעולמות הביטוח ולספק ללקוחותינו את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורם. במסגרת השירותים הניתנים תוכלו לקבל הצעה לביטוח משכנתא דיגיטלי בתהליך מהיר הכולל הרשמה קצרה. בנוסף תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות לביטוח ממספר חברות, לבחור את סוכן הביטוח שילווה אתכם אישית, וליהנות מחוויה נעימה ברכישת ביטוח המשכנתא. 

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה בנושא ביטוח משכנתא דיגיטלי, מוזמנים ליצור עמנו קשר!

Cleared from wrong html tags

הפנסיה כבר באופק? הכתבה הזו עשויה להיות שווה לכם הרבה כסף.

“כל אחד ואחת מאיתנו רוצה להיות רגוע ולדעת שהוא מסודר בשנות הפרישה”, אומר ערן יצחקיאן, סוכן ביטוח פנסיוני מורשה מסוכנות הביטוח עידן דיגיטלי. “אלו שנים שבהן הגוף כבר התעייף מעבודה, חושבים פחות על קריירה ויותר על לבלות עם הנכדים והמשפחה… עבור רוב הישרלאים, התקווה לפרישה רגועה היא קרן הפנסיה או ביטוח המנהלים שאליהם חסכו שקל לשקל כל החיים. לצערי, רק סמוך לפרישה הם בודקים את הנתונים – והמציאות מתנפצת.”

“רוב האנשים בגילאי 50-60 מגלים באיחור שהם צברו בקרן הפרישה רק כמיליון ש”ח. אני אומר ‘רק’ מאחר וסכום כזה נותן להם קצבה של כ- 5,000 ש”ח בחודש – פחות משכר מינימום. החדשות הטובות הן שיש פתרון פשוט וקל שמגדיל משמעותית את קרן פנסיה.”

“אנחנו בסוכנות עידן דיגיטלי עוזרים לאנשים לשדרג את קרן הפנסיה שלהם בתהליך מהיר ופשוט”, אומר ערן. “כבר עזרנו לאלפי ישראלים לעשות זאת בתהליך שאנחנו מבצעים עבורם – לרוב אין צורך להחליף עבודה או להפריש יותר כסף. הידיעה שאנחנו עוזרים לאנשים להתכונן לפרישה רגועה ומשמחת רק גורמת לנו יותר גאווה ומדרבנת אותנו אפילו יותר.”

ערן יצחקיאן: מומחה בתכנון מיטבי של קרנות פנסיה

המומחים בתכנון פרישה: “מהלך פשוט שמשנה את העתיד”

“כדי להפיק את המירב מקרן הפנסיה בפרישה, צריך תחילה להבין מה קורה עם הפנסיות שלנו”, ערן מסביר. “לאורך השנים אנו מפרישים מדי חודש כסף לקרן הפנסיה. הכסף צובר תשואה (רווח או הפסד) לאורך השנים, ואנחנו אמורים לקבל אותו בחזרה בצורה של קצבה אחרי הפרישה או כסכום חד פעמי למשיכה. הבעיה טמונה בדמי הניהול שקרנות הפנסיה גובות ומסלולי החיסכון וההשקעה השונים.”

“לפי החוק מותר למנהלי קרנות הפנסיה לגבות 0.5% מדי שנה על הצבירה, ו 6% על כל הפקדה. עבור אנשים רבים זה אומר שהם משלמים מדי שנה אלפי שקלים דמי ניהול – וזה המון! לאורך השנים זה מצטבר לסכומים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים – כסף שאנשים משלמים לניהול הקרן במקום להפריש לחסכון שלהם.”

“ומה אם הייתי אומר לכם שזה לא חייב להיות ככה? שבעזרת בדיקה קטנה אפשר לשפר את רווחיות החסכונות ולהוזיל את עלות הניהול מ- 5,000 ש”ח בשנה לכ 1,000 ש”ח בלבד, וכך לחסוך עוד עשרות ואפילו מאות אלפי ש”ח לקרן הפנסיה לאורך השנים?”

“בסוכנות שלנו, עידן דיגיטלי – עובדים סוכני ביטוח, סוכנים פנסיוניים ומומחי מס שמתמחים בניתוח קרנות פנסיה ואיתור מסלולים משתלמים הרבה יותר. אנחנו כאן כדי לעזור לאנשים ליהנות מפרישה רגועה עם המון נחת, זמן עם המשפחה, ויכולת להתקיים ברווחה כלכלית.”

רוצים פרישה נעימה ורגועה? לבדיקה חינם לאיתור שדרוג תנאי פנסיה השאירו פרטים >>

רוצים פרישה נעימה ובטוחה? עידן דיגיטלי פה בשבילך


אז איך מתחילים בתהליך? “קשר אישי עם הלקוח חשוב לנו מאוד”, אומר ערן יצחקיאן סוכן פנסיוני מורשה , “כל אחד שפונה אלינו מקבל שיחה עם מומחה פיננסי כמוני שמתמחה בתכנון פרישה. המומחה יבין את ההיסטוריה הפיננסית של הלקוח, וכך יוכל לאתר מסלול עדיף.”

“אצל רוב מוחלט של האנשים אנחנו מגלים שמסלול ההשקעה של קרן הפנסיה לא נבחר על ידם, דבר שמשליך ישירות על הפנסיה העתידית שלהם. מטרתנו היא להתאים את המסלול האידיאלי לכל אחד, וכן גם להפחית את דמי הניהול משמעותית, מה שיאפשר פרישה נוחה יותר.”

“אנחנו מכירים את השוק הפנסיוני היטב, מכירים את האפשרויות, ומבינים איך לעזור לכל אדם שפונה אלינו, בכל גיל ועם כל סוג של חסכון – קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופות גמל, קרן השתלמות, אפילו חסכון פרטי. כמעט תמיד נוכל לעזור בהפחתת דמי הניהול, ובחירת מסלולי השקעה רווחיים בהרבה. גם אם מישהו חושב שיש לו תנאים טובים – עדיין כדאי לו לבצע את הבדיקה. זאת בגלל שהתשואות מתעדכנות מדי חודש ותמיד אפשר לעבור למסלול עדיף יותר ללא עלויות או התחייבות לשום חברה.”

“הכיף הכי גדול שלנו הוא לראות את החיוך על פניו של לקוח שעזרנו לו לחסוך עשרות אלפי שקלים. אלו סכומים משני חיים: יהיה לו יותר קל להתנהל ביום-יום, לצאת לחופשות, לעזור לילדים אם הם יצטרכו עזרה פיננסית… אפילו סתם לפנק את הנכדים עם מתנה יפה.”

“מלבד העזרה עם הפנסיה, המומחים שלנו עוזרים בשלל נושאים פיננסיים חשובים לא פחות”, אומר ערן, “אנו מסייעים לאתר חשבונות וחסכונות אבודים, מאחדים ומרכזים קרנות וקופות, מגישים בקשות לעדכון מוטבים, ועוד מהלכים שיכולים לשפר משמעותית את הפרישה. כך או כך, אנחנו ממשיכים להיות זמינים עבור לקוחותינו לכל שאלה או בקשה בעתיד.”

ערן יצחקיאן וסוכנות עידן דיגיטלי מסייעים בשדרוג קרנות פנסיה לבני כל הגילאים, מכל הארץ.

רוצים פרישה נעימה ובטוחה? עידן דיגיטלי פה בשבילך


עידן דיגיטלי מציע לך – בית פיננסי לגיל השלישי

מתי לאחרונה בדקת את הכספים שחסכת בחשבונות שלך ?

האם רמת החיים שלך תואמת לציפיותיך ?

האם ידוע לך אם יש לך כספים אבודים או כפל תשלומים?

מתי עדכנת מוטבים ומי בדיוק מעודכן בכל קופה?

האם ניצלת את כל הטבות המס המגיעים לך?

אנחנו כאן כדי לספק לך את כל התשובות – כי מגיע לך להיות חלק מהעידן הדיגיטלי!

אנו מציעים לך : מעטפת שירות פיננסית ייעודית לגיל השלישי  הכוללת הדרכה דיגיטלית למעקב עצמי אחר כל הכספים וההגנות הביטוחיות – כי ביחד זה הרבה יותר בטוח!

בני הגיל השלישי

לנו יש את המענה הפיננסי שיענה לכם על כל השאלות תובנות ומהלכים פיננסיים, מעגל טכנולוגי-דיגיטלי, אנחנו כאן בשבילך להאיר את עינייך ולתת  בידך כלים ותובנות לייעול ושליטה בתיק הפיננסי והביטוחי שלך. השירותים הפיננסיים שלנו לגיל השלישי כוללים מסלקה פנסיונית וניתוח תיק מקיף – בדיקה פנסיונית מלאה בכ100 בתי השקעות וחברות ביטוח בישראל,

לבדיקה אישית ומקצועית בליווי מומחה פנסיוני מורשה ניתן להירשם כאן


ניתן לבצע גם:

איתור כספים אבודים
בדיקת ביטוחים וזכויות
בדיקת מלווה מדינה (רלוונטי ביותר לגיל השלישי)
בדיקת ניצול פטורים והחזרי מס

ניהול מוטבים בקופות הפנסיה והחיסכון
בניית תקציב תזרימי קיומי ובדיקת גרעון/חיסכון

    

לאורך כל הדרך יוענק לך ליווי אישי ע”י מומחי החברה, בעלי רישיון פנסיוני מורשים מטעם משרד האוצר השירות הדיגיטלי שלנו הוא ייחודי ובעל ערך מוסף במסגרת השירות :

תיערך עמך פגישה אישית אחד על אחד , בהשתתפות מומחה מחשוב לגיל השלישי. בפגישה זו תלמד שיטה מנצחת למעקב, שליטה ובקרה עצמית אחר כל החסכונות, הכספים וההגנות הביטוחיות שלך. הטמעת הידע תיעשה בדרך פשוטה, קלילה ,ומובנת לכל אדם בכל גיל. לאחר הפגישה יהיה באפשרותך להתחבר בכל רגע למערכות הרלוונטיות ולתפעל אותן לצרכים שלך.

כבר לא צריך לבקש טובות דיגיטליות מהילדים - למידע נוסף ניתן להירשם כאן


 

 

אם הגעת עד לכאן , נותר לך רק להתקשר אלינו לתיאום פגישה וקבלת פרטים.
הצעד הראשון לעצמאות הפיננסית והדיגיטלית שלך מתחיל עכשיו.

 

כלכלת המשפחה – יש לכם מושג איפה ועל מה אתם משלמים? 😉

עידן דיגיטלי עושה לך סדר

עם תכנית פיננסית לייעול כלכלת המשפחה

 

הולכים לאיבוד בין כל הוצאות הבית והמשפחה?
רוצים לחסוך עשרות אלפי ש”ח בשנה?
אין לכם מושג איפה להתחיל?

לפגישת היכרות אישית עם מומחה הירשמו כאן


אנחנו כאן כדי לספק לכם שירות ייחודי: תכנית לכלכלת המשפחה בהתאמה אישית
מעטפת שירות פיננסית שתעשה לכם סדר בבלגן של כל כספי העו”ש,
החסכונות, הביטוחים, המשכנתה, ההלוואות, כרטיסי האשראי ועוד,
ותתאים לכם את הפתרונות הפיננסיים שיביאו להורדת העלויות מול גופים פיננסיים ואחרים, ולהגדלת החיסכון המשפחתי המיועד להגשמת תוכניות עתידיות.
    

התוכנית הפיננסית לייעול כלכלת המשפחה כוללת:

√ איתור כספים אבודים
√ ריכוז וסדר בכל המוצרים הפיננסיים שברשותכם
√ בדיקת ביטוחים וזכויות
√ פתרונות מימון לבעלי נכס
√ ניהול ירושות ומוטבים בקופות חיסכון וכו’
√ בדיקת גרעון/חיסכון
√ בניית תזרים חודשי בהתאם לצרכים ולתוכניות עתידיות

איך זה עובד?

שלב א’קובעים פגישה (פרונטלית או דיגיטלית) עם אחד ממומחי החברה, בעל רישיון פנסיוני
            ומורשה משרד האוצר, שיעניק לכם ליווי לאורך כל הדרך.  

שלב ב’: עושים סדר בבלגן – מאתרים, מרכזים ורוכשים מודעות והבנה: מה יש, מה  חסר, מה
            מיותר, מה דורש שינוי וכו’. 

שלב ג’: מקבלים פתרונות פיננסיים וכלים לשיפור ההתנהלות הכלכלית ולייעול ושליטה בתיק
          הפיננסי והביטוחי, ובונים יחד תכנית כלכלית בהתאמה לאורח החיים, הצרכים והמטרות 

התוצאות הצפויות – לאן אנחנו מכוונים?

תורידו עלויות מול מוסדות פיננסיים כמו בנקים, משכנתאות,
חברות אשראי, בתי השקעות, חברות ביטוח

תעברו תהליך ממנו תצאו עם תמהיל של מודעות גבוהה לתיק הכלכלי הקיים, שיפורו וייעולו,
ועם סט כלים פשוטים וישימים לשליטה וניהול עצמאי

עכשיו צריך רק להירשם אלינו לתיאום פגישה וקבלת פרטים הירשמו כאן


.
הצעד הראשון שלכם “לחזור מאיבוד” מתחיל כאן 

תעדוף כיסויים להתאמת תיק הביטוח המושלם

הכנת תיק הביטוח המושלם היא בלתי אפשרית. על מנת שתיק הביטוח יגן עליכם באופן המיטבי, עליכם לקיים תהליך חשיבה ארוך ומעמיק, ולהחליט מהן ההגנות עליהן תרצו להוציא את כספכם. חלק מהאנשים יחששו יותר מתופעות בריאותיות, ואחרים מאסונות לנכסים או נזקים לבית המגורים. במאמר זה נפרט על מספר דגשים נחוצים ליצירת תעדוף לכיסויים המרכיבים את תיק הביטוח.

 

איך לדעת איזה ביטוח חסר לכם?

אנשים רבים סובלים מרגעי חרדה. החרדה עלולה לפרוץ ממש אחרי שאתם קמים בבוקר או בשעות הקטנות של הלילה. לרוב, החרדה איננה ממוקדת לחלוטין. היא פשוט הרגשה של חוסר שקט שמתפשטת בגוף. לרוב, חוסר השקט נובע מפחד ממשי מאובדן שליטה. אובדן השליטה יכול לנבוע ממגוון סיבות, בין אם אסון טבע, שינויים במצב הביטחוני בישראל, בעיות בריאות, או אובדן היכולת לעבוד. כמעט לכול אחד יש רגעים כאלו, והדרך להתמודד עמם היא לנסות להשיב לעצמכם את תחושת השליטה. ביטוח יעיל מחזיר לכם את תחושת השליטה על חייכם, ושומר עליכם מפני שינויים פתאומיים ובלתי צפויים. ביטוח בריאות למשל, יוכל להגן עליכם ולאפשר לכם לקבל שירותי רפואה מחוץ לסל הבריאות הציבורי. ביטוח מבנה יאפשר לכם לדעת שהנכס היקר לכם ביותר, בית המגורים, ישמור על ערכו גם במקרה של אסון ונזק כבד. נסו לשבת ולחשוב מהו הביטוח שישיב לכם את מרב תחושת השליטה, ובחרו בו – זהו הביטוח החסר לכם ביותר.

 

לבדיקת ביטוחים קיימים וחסרים הירשמו כאן

 

מהי החברה המתאימה ביותר?

לאחר שהחלטתם על הפוליסות החסרות לכם, עליכם להחליט היכן לרכוש אותן. בישראל יש מגוון חברות ביטוח אשר ישמחו לייעץ לכם ולסייע לכם לבחור את הכיסויים המתאימים לכם ביותר. כל אחת מהחברות הללו מציעה תוכניות חיסכון וביטוח שונות, עם מדיניות החזרים, כיסוי, ועלות חודשית משתנה. חבילות הביטוח המוכנות מראש הללו, הן הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בעת בחירת חברת הביטוח. אם תרצו, תוכלו לעצב חוזה ביטוח אישי על פי מנגנון השיקולים שלכם, אך הליך זה יהיה לרוב יקר יותר, וחבל לעבור אותו אם יש חבילה מתאימה בנמצא. שיקול נוסף הוא שירות הלקוחות של החברה. חשוב לזכור שהזמן בו תזדקקו לשירותי חברת הביטוח, עלול להיות במצב של מצוקה או אסון חלילה. זו תהיה תקופה בה לא יהיה לכם פנאי רגשי להתמודדות משפטית מייגעת. לכן, עליכם לבחור בחברה עליה אתם סומכים שתעמוד לצידכם בשעת הצורך.

 

מהם הכיסויים המומלצים לכל אחד?

אין נוסחה אחידה ואין רשימה של ביטוחים שלכל אחד מומלץ לעשות. ישנם ביטוחים אשר הם חובה על פי חוקי המדינה, כמו ביטוח חובה לרכב או תשלום דמי ביטוח לאומי, ולעומתם ביטוחים אשר אינם מחויבי המציאות. מעבר לצרכים האישיים, מסגרת התקציב החודשית אותה אתם מסוגלים להשקיע בחבילת הביטוח שלכם היא גם בעלת השפעה אדירה. באופן כללי, ביטוח בריאות פרטי הוא אחד מהביטוחים הפופולריים ביותר בישראל. הפחד מהתמודדות עם בעיה רפואית ללא יכולת לממן את הטיפול הנדרש, מדיר שינה מעייני רבים, ודוחף אותם לרכוש כיסוי נוסף. ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח נפוץ נוסף. ביטוח זה מאפשר לכם לדעת שתמשיכו לקבל משכורת גם במקרה אסון, בו לא תוכלו להמשיך ולהשתכר.

איך לחיות עם חוסר הוודאות?

לא ניתן לחיות בחוסר וודאות. אי היכולת לדעת את העתיד, היא אבן פינה של הקיום האנושי, המנסה לעשות סדר בכאוס. למרות זאת, בחירת פוליסה אפקטיבית יכולה לאפשר לכם להתמודד עם החששות ולהשיב לעצמכם את תחושת השליטה.

אצלנו תוכלו לבדוק באופן שקוף ובטוח בליווי מענה אנושי ומקצועי

להרשמה ובדיקה אונליין היכנסו