Cleared from wrong html tags

תת כותרת יותר קטנה מכמה מילים בודדות שניתן גם לוותר עליה

הפנסיה כבר באופק? הכתבה הזו עשויה להיות שווה לכם הרבה כסף.

“כל אחד ואחת מאיתנו רוצה להיות רגוע ולדעת שהוא מסודר בשנות הפרישה”, אומר ערן יצחקיאן, סוכן ביטוח פנסיוני מורשה מסוכנות הביטוח עידן דיגיטלי. “אלו שנים שבהן הגוף כבר התעייף מעבודה, חושבים פחות על קריירה ויותר על לבלות עם הנכדים והמשפחה… עבור רוב הישרלאים, התקווה לפרישה רגועה היא קרן הפנסיה או ביטוח המנהלים שאליהם חסכו שקל לשקל כל החיים. לצערי, רק סמוך לפרישה הם בודקים את הנתונים – והמציאות מתנפצת.”

“רוב האנשים בגילאי 50-60 מגלים באיחור שהם צברו בקרן הפרישה רק כמיליון ש”ח. אני אומר ‘רק’ מאחר וסכום כזה נותן להם קצבה של כ- 5,000 ש”ח בחודש – פחות משכר מינימום. החדשות הטובות הן שיש פתרון פשוט וקל שמגדיל משמעותית את קרן פנסיה.”

“אנחנו בסוכנות עידן דיגיטלי עוזרים לאנשים לשדרג את קרן הפנסיה שלהם בתהליך מהיר ופשוט”, אומר ערן. “כבר עזרנו לאלפי ישראלים לעשות זאת בתהליך שאנחנו מבצעים עבורם – לרוב אין צורך להחליף עבודה או להפריש יותר כסף. הידיעה שאנחנו עוזרים לאנשים להתכונן לפרישה רגועה ומשמחת רק גורמת לנו יותר גאווה ומדרבנת אותנו אפילו יותר.”

ערן יצחקיאן: מומחה בתכנון מיטבי של קרנות פנסיה

המומחים בתכנון פרישה: “מהלך פשוט שמשנה את העתיד”

“כדי להפיק את המירב מקרן הפנסיה בפרישה, צריך תחילה להבין מה קורה עם הפנסיות שלנו”, ערן מסביר. “לאורך השנים אנו מפרישים מדי חודש כסף לקרן הפנסיה. הכסף צובר תשואה (רווח או הפסד) לאורך השנים, ואנחנו אמורים לקבל אותו בחזרה בצורה של קצבה אחרי הפרישה או כסכום חד פעמי למשיכה. הבעיה טמונה בדמי הניהול שקרנות הפנסיה גובות ומסלולי החיסכון וההשקעה השונים.”

“לפי החוק מותר למנהלי קרנות הפנסיה לגבות 0.5% מדי שנה על הצבירה, ו 6% על כל הפקדה. עבור אנשים רבים זה אומר שהם משלמים מדי שנה אלפי שקלים דמי ניהול – וזה המון! לאורך השנים זה מצטבר לסכומים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים – כסף שאנשים משלמים לניהול הקרן במקום להפריש לחסכון שלהם.”

“ומה אם הייתי אומר לכם שזה לא חייב להיות ככה? שבעזרת בדיקה קטנה אפשר לשפר את רווחיות החסכונות ולהוזיל את עלות הניהול מ- 5,000 ש”ח בשנה לכ 1,000 ש”ח בלבד, וכך לחסוך עוד עשרות ואפילו מאות אלפי ש”ח לקרן הפנסיה לאורך השנים?”

“בסוכנות שלנו, עידן דיגיטלי – עובדים סוכני ביטוח, סוכנים פנסיוניים ומומחי מס שמתמחים בניתוח קרנות פנסיה ואיתור מסלולים משתלמים הרבה יותר. אנחנו כאן כדי לעזור לאנשים ליהנות מפרישה רגועה עם המון נחת, זמן עם המשפחה, ויכולת להתקיים ברווחה כלכלית.”

רוצים פרישה נעימה ורגועה? לבדיקה חינם לאיתור שדרוג תנאי פנסיה השאירו פרטים >>

רוצים פרישה נעימה ובטוחה? עידן דיגיטלי פה בשבילך


אז איך מתחילים בתהליך? “קשר אישי עם הלקוח חשוב לנו מאוד”, אומר ערן יצחקיאן סוכן פנסיוני מורשה , “כל אחד שפונה אלינו מקבל שיחה עם מומחה פיננסי כמוני שמתמחה בתכנון פרישה. המומחה יבין את ההיסטוריה הפיננסית של הלקוח, וכך יוכל לאתר מסלול עדיף.”

“אצל רוב מוחלט של האנשים אנחנו מגלים שמסלול ההשקעה של קרן הפנסיה לא נבחר על ידם, דבר שמשליך ישירות על הפנסיה העתידית שלהם. מטרתנו היא להתאים את המסלול האידיאלי לכל אחד, וכן גם להפחית את דמי הניהול משמעותית, מה שיאפשר פרישה נוחה יותר.”

“אנחנו מכירים את השוק הפנסיוני היטב, מכירים את האפשרויות, ומבינים איך לעזור לכל אדם שפונה אלינו, בכל גיל ועם כל סוג של חסכון – קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופות גמל, קרן השתלמות, אפילו חסכון פרטי. כמעט תמיד נוכל לעזור בהפחתת דמי הניהול, ובחירת מסלולי השקעה רווחיים בהרבה. גם אם מישהו חושב שיש לו תנאים טובים – עדיין כדאי לו לבצע את הבדיקה. זאת בגלל שהתשואות מתעדכנות מדי חודש ותמיד אפשר לעבור למסלול עדיף יותר ללא עלויות או התחייבות לשום חברה.”

“הכיף הכי גדול שלנו הוא לראות את החיוך על פניו של לקוח שעזרנו לו לחסוך עשרות אלפי שקלים. אלו סכומים משני חיים: יהיה לו יותר קל להתנהל ביום-יום, לצאת לחופשות, לעזור לילדים אם הם יצטרכו עזרה פיננסית… אפילו סתם לפנק את הנכדים עם מתנה יפה.”

“מלבד העזרה עם הפנסיה, המומחים שלנו עוזרים בשלל נושאים פיננסיים חשובים לא פחות”, אומר ערן, “אנו מסייעים לאתר חשבונות וחסכונות אבודים, מאחדים ומרכזים קרנות וקופות, מגישים בקשות לעדכון מוטבים, ועוד מהלכים שיכולים לשפר משמעותית את הפרישה. כך או כך, אנחנו ממשיכים להיות זמינים עבור לקוחותינו לכל שאלה או בקשה בעתיד.”

ערן יצחקיאן וסוכנות עידן דיגיטלי מסייעים בשדרוג קרנות פנסיה לבני כל הגילאים, מכל הארץ.

רוצים פרישה נעימה ובטוחה? עידן דיגיטלי פה בשבילך


כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK