בדיקת ביטוחים – פגישה פרונטלית או דיגיטלית

תכירו, זה תיק הביטוח שלכם – זוכרים אותו? מתי נפגשתם לאחרונה? מתי בדקתם מה יש בו, מה מתוך זה רלוונטי עבורכם ועל מה אתם משלמים פעמיים? מתי ביררתם אם חסר לכם כיסוי חיוני כלשהו? בדיקה מקצועית, יסודית ומקיפה יכולה לסייע לכם בהשבחת תיק הביטוח שלכם, שיפור הכיסויים והתנאים והוזלת העלויות. בעידן דיגיטלי עושים זאת במלוא המקצועיות, השקיפות והפשטות. בואו נדבר על זה.

הירשמו לקבלת דוח כל הביטוחים והכספים בליווי מומחה פנסיוני


קודם כל נענה על השאלה – למה צריך לבדוק את תיק הביטוח?

בגדול התשובה לשאלה החשובה הזו היא – שליטה, הגנה וחיסכון. שליטה היא פרמטר רב ערך בכל מצב ורגע, בעיקר כשמדובר בצורך שלכם לוודא שאתם מכוסים בדיוק כמו שצריך בהווה ומסודרים כנדרש לעתיד, ובוודאי כשמדובר ביכולת שלכם להשיג כיסויים ותנאים טובים יותר ולהוזיל עלויות. בדיקת תיק הביטוח היא צעד חובה להשגת השליטה הזו.🕵️‍♂️🕵️‍♀️הרשמו לבדיקה און ליין

 

הגנה היא המהות של כל ביטוח – הוא נועד להגן עליכם מפני אירועים שיכולים לפגוע בכם כלכלית. האם זה קורה בפועל?  זה בדיוק מה שצריך לבדוק. מן הסתם כשערכתם ביטוח כזה או אחר, בחנתם באותה עת את רמת ההגנה שלו ואת המידה בה הוא משרת את צרכיכם. יחד עם זאת, מאז השנים עברו, הצרכים והמטרות שלכם השתנו, וחברות הביטוח עדכנו תוכניות קיימות והוסיפו חדשות. במצב דברים כזה ,יש סיכוי קלוש מאוד שתיק הביטוח שלכם עדכני. פרגנו לו בדיקה ראויה ואולי תגלו שהגיע הזמן לבטל ביטוחים, להשלים חוסרים, להמיר כמה מוצרים בדור החדש ועל הדרך לשלם פחות.

וזה בדיוק מוביל לעניין החיסכון, שהרי זו בדיוק התוצאה שעשויה להניב עבורכם בדיקת ביטוחים ראויה לשמה, שבין השאר יכולה לחשוף כפלי ביטוח ומוצרי ביטוח שאתם לא ממש צריכים. אז פעם בשנתיים לפחות, תעשו לעצמכם טובה ותבדקו.

לבדיקת הביטוחים והפחתת עלויות בעזרת מומחה


מה כוללת בדיקת ביטוחים מקיפה ויסודית?

  • סקירת מצב תיק הביטוח הכוללת את הצגת מערך הביטוחים הקיימים כולל התוכנית הפנסיונית, איתור כפלי ביטוח, בחינה וחישוב של גובה התשלומים.
  • קבלת נתונים מלאים מאתר משרד האוצר ומכלל חברות הביטוח כולל הר הביטוח
  • סקירת מצבכם הפיננסי וניתוח של ניהול הסיכונים.
  • בירור הצרכים שלכם, סקירת מטרותיכם הפיננסיות וסדרי העדיפויות שלכם.
  • ניתוח קרנות הפנסיה והשוואת קופות גמל עבור חיסכון לטווח ארוך.
  • מתן המלצות מומחים לשיפור הכיסויים והתשלומים, וסיוע בביצוע ההמלצות.

 

בדיקת ביטוחים ב”עידן דיגיטלי”

בעידן דיגיטלי אנחנו מבצעים בדיקת ביטוחים באופן אישי או לכל המשפחה. הבדיקה יכולה להיות פרונטלית במשרדי החברה או בבית הלקוח, בשיחת וידיאו או זום, או באזור האישי באפליקציה/אתר  של עידן דיגיטלי.

הפגישה/בדיקה מבוצעת בליווי מומחה בעל רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר, שעובר איתכם באופן אישי על הנתונים. קיימת אפשרות לבצע גם השוואה בין חברים בני משפחה או עמיתים לעבודה, באמצעות שיחת ועידה משותפת עם מומחה מורשה – כדי לבצע שינויים נדרשים בהתאם לצרכים שלכם, ובמידת האפשר גם להפחית תשלומים ולעדכן הנחות בפוליסות קיימות.

ועוד כמה מילים על הפגישה הדיגיטלית

בעידן דיגיטלי ניתן לבצע בדיקה דיגיטלית באופן ישיר ומלא בעזרת מערכת שפיתחנו במיוחד ללקוחות החברה. המערכת מרכזת ומציגה בפניכם את כל המידע הביטוחי והפיננסי בתיק הביטוח שלכם וכן בתיק הפיננסי – כל נתוני הר הכסף והר הביטוח מאתרי משרד האוצר אליהם אנו מחוברים ישירות. תוכלו לצפות ולקבל און ליין מידע מסונכרן ועדכני בקלות רבה דרך המחשב או הסמארטפון.

כלקוחות  עידן דיגיטלי, תוכלו ליהנות ממערכת אישית, אזור אישי שגם מספק את המידע הביטוחי והפיננסי שלכם, וגם מאפשר לכם לבצע שינויים בהתאמה אישית בהתאם לצרכיכם האישיים ולמצב השוק. כל זה קורה תוך מתן מענה אנושי דיגיטלי ובליווי מתמשך של אנשי השירות ובעלי הרישיון המוסמכים של עידן דיגיטלי.

לבדיקת הביטוחים והפחתת עלויות בעזרת מומחה


כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK