קרן פנסיה חדשה – שדרוג ושיפור תנאים

אין השקעה משמעותית יותר בחיי היום יום שלנו מאשר קרנות פנסיה. הכספים שאנחנו חוסכים, לאורך שנים ארוכות ובמאמץ לא קטן, ושאמורים לשרת אותנו ולתת לנו רווחה עם גיל הפרישה שלנו. עם זאת, לא כולנו משקיעים בקרן פנסיה בצורה נכונה, ורבים מאיתנו משלמים יותר מדי דמי ניהול ורואים פחות מדי כסף כשהם מגיעים בסופו של דבר לגיל הפרישה. אז איך לשפר ולשדרג את תנאי הפנסיה שלכם? עידן דיגיטלי כאן בשבילכם, עם השירות המקצועי ביותר שתוכלו למצוא.

 

אין השקעה חשובה לטווח ארוך כמו החיסכון הפנסיוני

כמעט כל בני האדם שואפים, בשלב כזה או אחר של חייהם, להגיע לפרישה. אנחנו עובדים המון שנים, מקימים משפחה, חוסכים שקל לשקל, והכל במטרה לספק לנו את הרווחה הנחוצה כשאנחנו מגיעים לגיל הפרישה. בשלב הזה של חיינו מה שאנחנו רוצים הוא ליהנות מהם – ליהנות מהבית ומהשלווה שלנו, מהילדים והנכדים שלנו, וכמובן שגם מהחסכונות שלנו. אבל מה אם החסכונות האלה לא מספיקים? מה עושים במצב שבו אנחנו מגלים, בדרך כלל בשלב מאוחר מדי, שלא חסכנו מספיק כסף בחיסכון הפנסיוני שלנו? במצב כזה כבר אי אפשר לעשות הרבה, ולכן גם לא כדאי להתעורר מאוחר מדי, וכדאי מאוד להיות עם היד על הדופק בכל מה שנוגע לפנסיה שלכם. אם תנאי קרנות פנסיה, כלומר הריביות שלכם ודמי הניהול שנגבים מכם, לא מיטביים, ואתם משקיעים יותר מדי כסף במעטפת ולא בכספי הפרישה עצמם – עליכם לחשוב איך לשפר את תנאי הפנסיה ולשדרג את החיסכון הפנסיוני שלכם. זו עלולה להיות משימה מורכבת למדי לבצע באופן אישי, אבל עם המומחים של עידן דיגיטלי היא בהחלט עשויה להפוך למשימה פשוטה מאין כמותה.

לבדיקה ושדרוג תנאי הפנסיה הירשמו כאן


 

אז איך משדרגים ומשפרים את תנאי הפנסיה?

קרן פנסיה - כך תשיגו תנאי טובים יותר

שדרוג ושיפור של תנאי קרנות פנסיה תלוי בראש ובראשונה בהיכרות עמוקה עם שוק הפנסיה הישראלי. מסלולי הפנסיה ותוכניות קרנות הפנסיה למיניהן מציעים היום היצע עצום של אפשרויות חיסכון, עם רמות שונות של דמי ניהול ושל עמלות וריביות על פעולות בחשבון הפנסיוני. בהחלט יתכן, ואולי אפילו סביר, שאתם נמצאים בתוכנית פנסיונית שלא הולמת באופן מושלם את הצרכים שלכם. יתכן שאתם משלמים דמי ניהול גבוהים מדי עבור הזכות לבצע הפקדות בעמלה נמוכה, אבל אופי הצבירה הפנסיוני שלכם בכלל לא הולם סוג כזה של תכנית. מצד שני, יתכן שאתם משלמים עמלות מופרזות על הפקדות ודמי ניהול נמוכים – ואם אתם עצמאיים הדבר יכול שלא להתאים לאופי שבו אתם צוברים כסף לקרן פנסיה כלל וכלל. בקיצור, המסלולים הקיימים בעולם הפנסיה שונים זה מזה באופן מהותי, וכל אחד מהם יכול להתאים לסוג אחר של אדם ועובד. לפיכך, מן הראוי שיהיה מי שיעשה לכם סדר ויאתר עבורכם את כל האפשרויות הזמינות, כך שתוכלו לבחור בדרך הנכונה ביותר ולצבור כמה שיותר כסף לפנסיה.

ספוילר… זה בדיוק השירות שאנחנו מציעים לכם בעידן דיגיטלי – שירות שיודע לראות את החריצים דרכם הכסף שלכם מחלחל, ויודע לאטום אותם בשביל להבטיח שבבוא העת תוכלו לפרוש עם קרן פנסיה שתהיה ההולמת ביותר לצרכים שלכם. 

 

אצלנו בעידן דיגיטלי הופכים כל אבן וחוסכים שקל לשקל עבור הלקוח

עידן דיגיטלי היא לא סתם סוכנות לביטוח פנסיוני או חברת ייעוץ פנסיוני. אצלנו בעידן דיגיטלי תמצאו את החבילה המלאה שתעזור לכם לקבל כמה שיותר מידע ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר שנוגעות לפנסיה שלכם. אנחנו יודעים לשאוב את כל המידע הרלוונטי על קרנות הפנסיה שלכם, דמי הניהול והעמלות, כמו גם נתונים נוספים שיסייעו לנו לתפור לכם את הפתרונות הנכונים ביותר. אחרי שיש לנו את כל המידע, אנחנו יודעים לבצע שינויים קלים מאוד ופשוטים מאוד בהגדרות קרן הפנסיה שלכם. אלו יכולים לחסוך לכם עוד עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים בזמן שיעבור עד גיל הפרישה. כך, תוכלו להרגיש בבוא העת את יתרון השירות שלנו דרך הפרשות קרן פנסיה גבוהות באופן משמעותי. אנחנו רואים אנשים רבים מדי מגיעים לגיל הפרישה ונאלצים להתמודד עם הפרשות חודשיות שנמוכות משכר המינימום. אנחנו עושים כל שניתן בכדי שהחיסכון לפנסיה שלכם יהיה כמה שיותר נקי מעמלות מיותרות, ואתם תוכלו ליהנות מהפנסיה שלכם במלואה.

לבדיקה ושדרוג תנאי הפנסיה הירשמו כאן


 

עידן דיגיטלי – בשביל העתיד שלכם, בשביל הפנסיה שלכם

מחשבה על הפנסיה היא מחשבה על העתיד שלכם, ועיסוק בפנסיה שלכם כבר היום יחסוך לכם כאבי ראש כלכליים בגיל שבו כבר קשה יותר להתמודד איתם. ברגע שבו תפנו לשירות של עידן דיגיטלי, תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הצעד הנכון ביותר עבור העתיד שלכם – צעד שיאפשר לכם, בבוא העת, ליהנות מרווחה כלכלית.

אם התעניינתם בכתבה, ייתכן ותרצו לקרוא גם בנושא קרנות השתלמות וכן תוכניות חיסכון

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK